Strom spadl v Krkonoších na projíždějící auto a zabil tři lidi - Horní Maršov


Dne:19.06.2022 | autor: Monika Vojáčková | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Strom spadl v Krkonoších na projíždějící auto a zabil tři lidi - Horní Maršov

Tři lidé zemřeli poté, co na jejich auto jedoucí po silnici u Horního Maršova na Trutnovsku spadl vzrostlý strom. Nehodu nepřežily dvě seniorky a patnáctiletý chlapec. Těžce zraněného řidiče vezl do nemocnice vrtulník.

Tragédie se odehrála dnes krátce před 13. hodinou. Osobní vůz jel směrem od Horní Malé Úpy v Krkonoších, nehoda se stala asi 200 metrů za odbočkou ze silnice Trutnov - Pec Pod Sněžkou. Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Hasiči museli z auta celou posádku vyprostit.

"Zraněného 76letého řidiče vrtulník transportoval do nemocnice. Třem dalším osobám již nebylo pomoci. Na místě zemřely dvě ženy ve věku 76 a 88 let a 15letý chlapec," uvedla mluvčí policie Iva Kormošová. 

Silnice, která byla v neděli zcela neprůjezdná, bude i po odklizení spadlého stromu a vraku min. do pondělní 15. hodiny uzavřena z důvodu prošetření možného pádu dalších stromů. 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Tvorba ledu na mostech a silnicích

Věděli jste, že se v zimě tvoří led na mostech dřív než je tomu na silnici? Čím to je? Na mosty ze všech stran působí chladnější vzduch a dříve tak…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt