Strom spadl v Krkonoších na projíždějící auto a zabil tři lidi - Horní Maršov


Dne:19.06.2022 | autor: Monika Vojáčková | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Strom spadl v Krkonoších na projíždějící auto a zabil tři lidi - Horní Maršov

Tři lidé zemřeli poté, co na jejich auto jedoucí po silnici u Horního Maršova na Trutnovsku spadl vzrostlý strom. Nehodu nepřežily dvě seniorky a patnáctiletý chlapec. Těžce zraněného řidiče vezl do nemocnice vrtulník.

Tragédie se odehrála dnes krátce před 13. hodinou. Osobní vůz jel směrem od Horní Malé Úpy v Krkonoších, nehoda se stala asi 200 metrů za odbočkou ze silnice Trutnov - Pec Pod Sněžkou. Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Hasiči museli z auta celou posádku vyprostit.

"Zraněného 76letého řidiče vrtulník transportoval do nemocnice. Třem dalším osobám již nebylo pomoci. Na místě zemřely dvě ženy ve věku 76 a 88 let a 15letý chlapec," uvedla mluvčí policie Iva Kormošová. 

Silnice, která byla v neděli zcela neprůjezdná, bude i po odklizení spadlého stromu a vraku min. do pondělní 15. hodiny uzavřena z důvodu prošetření možného pádu dalších stromů. 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Umíte používat mlhovky? Buďte vidět, ale neoslňujte ostatní řidiče

Podle zákona jsou řidiči povinni zapnout mlhovky vždy, když je mlha, hustě sněží či prší. Jenže zadní mlhovky, aby prosvítily mlhu, jsou velmi silné. Takže…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt