*

Policie pátrá po řidiči, jenž na červenou vjel na přechod, srazil dva chodce a ujel


Dne:22.02.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Ostrava | Rating šoku: 1

Region: Moravskoslezský kraj

Město: Ostrava

Datum nehody: 19.2.2020, další nehody ze dne 19.2.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Neznámý řidič srazil muže a ženu na přechodu pro chodce ve středu v době kolem 20:45 hodin v Ostravě a od nehody ujel. Chodci přitom přecházeli na zelenou. Muž skončil v nemocnici, sražená žena odešla neznámo kam.

K dopravní nehodě došlo v městské části Moravská Ostrava a Přívoz na ulici Munglinovská ve směru od ulice Sokolská třída k ulici Nádražní, v těsné blízkosti zastávky MHD Sad Boženy Němcové.

"Projíždějící vozidlo s dosud nezjištěným řidičem nerespektovalo světelné signalizační značení a na červenou vjelo na přechod pro chodce, kde následně srazil dvě osoby, muže a ženu," upřesnila mluvčí policie Eva Michalíková a předem děkuje případným svědkům za poskytnuté informace.

Zraněný muž skončil v rukou lékařů. Sražená žena z místa nehody odešla neznámo kam, ačkoliv byl skutek šetřen policií. Řidič, který dopravní nehodu způsobil, z místa činu odjel, aniž by se zajímal o zranění chodců.

Kriminalisté se proto obrací na možné svědky dopravní nehody, konkrétně na ženu, která byla projíždějícím vozidlem sražena, aby se přihlásila na kterékoliv oddělení Policie ČR případně na linku 158.

Galerie - Řidič vjel na červenou na přechod, srazil dva chodce a ujel. Policie pátrá i po sražené ženě

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Řidiči s praxí do 5 let jsou nejrizikovější

Víte, že nejčastějším viníkem dopravních nehod jsou řidiči s praxí do 5 let? Například v roce 2013 zavinili na českých silnicích 29% všech dopravních nehod,…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt