Spolujezdkyně za jízdy vypadla na D5 z kamionu, když hledala mobil - D5


Dne:04.04.2024 | autor: Monika Vojáčková | Plzeň | Rating šoku: 2

Region: Plzeňský kraj

Město: Plzeň

Místo: D5

Datum nehody: 3.4.2024, další nehody ze dne 3.4.2024, dopravní nehody dnes

Zdroj: iDNES.cz

Spolujezdkyně za jízdy vypadla na D5 z kamionu, když hledala mobil - D5

Se středně těžkým zraněním vyvázla čtyřiačtyřicetiletá spolujezdkyně, která na dálnici D5 na Tachovsku vypadla z jedoucího kamionu. Podle zjištění policie se nehoda stala, když žena chtěla najít a sebrat mobilní telefon, který jí upadl na schůdky v kabině, a za jízdy otevřela dveře.

Nehoda se stala ve středu po 15. hodině na 131. kilometru dálnice u Mlýnce. Kamion, který řídil osmačtyřicetiletý šofér, jel od Rozvadova na Prahu. Z místa bylo hlášeno zranění ženy, k události proto okamžitě vyjely všechny složky záchranného systému.

Podle prvotních informací chtěla spolujezdkyně za jízdy sebrat nějaký předmět ležící na silnici. Řidič proto s nákladní soupravou zpomalil, jenže žena přesto z vozu vypadla.

Později policisté upřesnili, že ženě v kabině spadl mobilní telefon na schody u dveří. Když se ho snažila najít a sebrat, pootevřela za jízdy dveře a z vozu vypadla. V jaké rychlosti se nehoda stala, policisté neuvedli.

Přivolaná záchranná služba zraněnou ženu převezla na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Plzni na Lochotíně. „Utrpěla středně těžké poranění, pacientka byla při vědomí,“ informoval za krajskou záchrannou službu Vítězslav Sladký.

Šofér měl dechovou zkoušku na alkohol negativní, u spolujezdkyně policisté nařídili odběr krve. „Událostí se nadále zabýváme,“ doplnila policejní mluvčí Barbora Šmaterová.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jak připravit auto na dovolenou a jak předejít krizovým situacím?

Před cestou na dovolenou se doporučuje včas nechat auto prohlédnout v servisu. Odborníci odhalí a odstraní závady, které na první pohled nejsou vidět. Je třeba…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies