Dva lidé nepřežili nehodu na D5. Auto vylétlo z dálnice a nabouralo do kamionu


Dne:10.12.2018 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (4) | Rating šoku: 4

Osobní automobil v neděli večer naboural ve vysoké rychlosti na čerpací stanici u dálnice do stojícího kamionu. Dva lidé zemřeli, další dva skončili v nemocnicích. K nehodě došlo na 37. kilometru dálnice D5 ve směru na Plzeň. Odkaz na video najdete v článku.

Ze zatím neznámých příčin vyjel osobní automobil z dálnice, porazil ceduli a na přilehlé čerpací stanici narazil zezadu do odstaveného kamionu. Ve vozidle cestovali čtyři lidé.

Záchranářský vrtulník přistál na nedalekém poli, lékař konstatoval u dvou pasažérů smrt. Další dva skončili v péči záchranářů. Oba zranění byli transportováni do nemocnic, jeden z nich pozemní cestou a druhý vrtulníkem. 

Místo nehody bylo uzavřeno proti vstupu nepovolaných osob. Nehodu zadokumentovali kriminalisté společně s dálničními policisty. Po zadokumentování nehody vyprostili hasiči z vraku vozidla dvě lidská těla. Veškeré okolnosti vzniku nehody jsou předmětem dalšího šetření, uvádí Týdeník Policie, který zveřejnil i video.

Galerie - Dva lidé nepřežili nehodu na D5. Auto vylétlo z dálnice a nabouralo do kamionu

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Zkontrolujte si platnost dálniční známky. Za jízdu bez ní hrozí pokuty

Systém elektronické dálniční známky, který spravuje Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) a provozuje státní podnik CENDIS, funguje v Česku od 1. 12.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt