VIDEO: Kamion narazil do vozidla silničářů, cizinec za volantem zemřel - D2


Dne:28.05.2021 | autor: Monika Vojáčková | Brno | Rating šoku: 3

Region: Jihomoravský kraj

Město: Brno

Místo: D2

Datum nehody: 28.5.2021, další nehody ze dne 28.5.2021, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Kamera zachytila, jak se přímo za zády hlídky cizineckých policistů stala tragická nehoda na dálnici D2 mezi Brnem a Bratislavou. Zahraniční kamion jen pár desítek metrů od nich narazil do pomalu jedoucího vozidla silničářů. Řidič na místě zraněním podlehl.

"Smutnou službu dnes měli jihomoravští cizinečtí policisté. Při kontrole nelegální migrace se kolem půl deváté ráno několik desítek metrů od jejich stanoviště srazil zahraniční kamion s vozidlem silničářů," popsal tragédii mluvčí policie Pavel Šváb.

Policisté urychleně svedli auta na objízdnou trasu a zároveň spěchali na pomoc zaklíněnému řidiči. S dostupnou výbavou se snažili vypáčit dveře kabiny a dostat se ke zraněnému muži.

Jejich snahu po deseti minutách znásobili hasiči i záchranáři, na místě přistál i vrtulník. Řidič však svým zraněním přes poskytnutou péči na místě podlehl. Příčina nehody je v šetření.

Starší řidič vozidla údržby utrpěl lehké zranění. „Utrpěl lehké poranění hrudníku. Převáželi jsme ho na chirurgickou ambulanci nemocnice v Břeclavi,“ uvedla mluvčí záchranářů Hedvika Kropáčková.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Podhuštěné pneumatiky

Věděli jste, že podhuštěné pneumatiky se mohou zahřát až na teplotu 80°C? Pokud máte správně nahuštěnou pneumatiku, můžete si všimnou, že po zastavení je na…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt