Řidič, který odjel od nehody v Adršpachu, zabil autem už dříve seniorku


Dne:26.08.2022 | autor: Monika Vojáčková | Rating šoku: 3

Řidič, který odjel od nehody v Adršpachu, zabil autem už dříve seniorku

Řidič, který je obviněn kvůli tragické nehodě v Adršpachu, při které zemřeli dva chodci, byl už v minulosti za podobný čin odsouzen. Srazil totiž při couvání seniorku, která na následky vážných zranění zemřela v nemocnici.

K tragické nehodě došlo v pondělí večer v Adršpachu. Řidič tam srazil dva chodce a od nehody ujel. Těžce zraněné muže objevila na silnici až policejní hlídka. Jeden z mužů na místě zraněním podlehl, druhého se pokoušeli policisté resuscitovat. Při leteckém transportu do nemocnice však také zemřel.

Zemřel ředitel a obchodní ředitel šumavské firmy s outdoorovým oblečením High Point. Oba se chystali se na Mezinárodní horolezecký filmový festival v Teplicích nad Metují a v Adršpachu byli ubytovaní.

Autem zabil už v minulosti

Řidič odstavil vozidlo na odlehlém místě, ale policisté ho během noci vypátrali. Nyní vyplulo na povrch, že osmatřicetiletý muž byl odsouzen za podobnou nehodu již v minulosti. Před pěti lety podle informací TV Nova srazil při couvání seniorku, která po 13 dnech v nemocnici zemřela.

Recidivista se k činu přiznal a čeká na soud ve vazbě. Čelí obviněn z usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, za což mu hrozí až 5 let za mřížemi. 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Malé ohýnky jsou rizikovější: Pravidla pro bezpečné pálení čarodějnic

"Malé ohýnky často představují větší riziko než ty velké, které organizovaně pořádají obce nebo spolky. Je to hlavně proto, že velká vatra, která doprovází…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt