Smrtelná dopravní nehoda u Slaného - Slaný


Dne:14.08.2015 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (6) | Ústí nad Labem | Rating šoku: 3

Region: Ústecký kraj

Město: Ústí nad Labem

Místo: Slaný

Datum nehody: 5.8.2015, další nehody ze dne 5.8.2015, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Na silnici č. I/7 na 25 km v katastru obce Slaný došlo k vážné dopravní nehodě, při které zemřel šestatřicetiletý řidič Škody. Další účastníci nehody byli zraněni, někteří vážně.

K dopravní nehodě došlo tak, že dvaačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla Mercedes – Benz Atego jedoucí od Chomutova směrem na Prahu přejel z nezjištěných příčin do protisměru, kde narazil do zadní části návěsu nákladní soupravy MAN, řízené šedesátiletým cizincem. Ten, aby zabránil střetu, strhl řízení vpravo a vjel do odbočovacího pruhu na Slaný. Následně nákladní automobil čelně naboural do za kamionem jedoucího vozidla Škoda Superb, které se po nárazu odrazilo, roztočilo a narazilo do automobilu Renault Kangoo. Čtyřiačtyřicetiletý řidič Renaultu se snažil střetu zabránit vyjetím mimo komunikaci. Nákladní automobil po kolizi vyjel vlevo mimo silnici do příkopu a následně do pole, kde zůstal stát. Při dopravní nehodě utrpěl šestatřicetiletý řidič Škody zranění neslučitelná se životem. Jeho dva spolujezdci ve věku pětadvacet a jedenatřicet let byli těžce zraněni a do nemocnice je transportoval vrtulník nebo sanitní vůz. Řidič Mercedesu a jeho čtyřicetiletá spolujezdkyně byli přepraveni do kladenské nemocnice. Jiný z účastníků nehody zraněn nebyl. U řidičů byly provedeny dechové zkoušky s negativními výsledkem.

Galerie - Smrtelná dopravní nehoda u Slaného - Slaný

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Alkohol za volantem snižuje schopnost periferního vidění

Víte, že alkohol u řidičů nemá vliv jen na agresivní chování či přeceňování schopností, ale výrazně působí i na zrak respektive na periferní vidění řidiče.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt