*

Smrtelná dopravní nehoda u Slaného - Slaný


Dne:14.08.2015 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (6) | Ústí nad Labem | Rating šoku: 3

Region: Ústecký kraj

Město: Ústí nad Labem

Místo: Slaný

Datum nehody: 5.8.2015, další nehody ze dne 5.8.2015, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Na silnici č. I/7 na 25 km v katastru obce Slaný došlo k vážné dopravní nehodě, při které zemřel šestatřicetiletý řidič Škody. Další účastníci nehody byli zraněni, někteří vážně.

K dopravní nehodě došlo tak, že dvaačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla Mercedes – Benz Atego jedoucí od Chomutova směrem na Prahu přejel z nezjištěných příčin do protisměru, kde narazil do zadní části návěsu nákladní soupravy MAN, řízené šedesátiletým cizincem. Ten, aby zabránil střetu, strhl řízení vpravo a vjel do odbočovacího pruhu na Slaný. Následně nákladní automobil čelně naboural do za kamionem jedoucího vozidla Škoda Superb, které se po nárazu odrazilo, roztočilo a narazilo do automobilu Renault Kangoo. Čtyřiačtyřicetiletý řidič Renaultu se snažil střetu zabránit vyjetím mimo komunikaci. Nákladní automobil po kolizi vyjel vlevo mimo silnici do příkopu a následně do pole, kde zůstal stát. Při dopravní nehodě utrpěl šestatřicetiletý řidič Škody zranění neslučitelná se životem. Jeho dva spolujezdci ve věku pětadvacet a jedenatřicet let byli těžce zraněni a do nemocnice je transportoval vrtulník nebo sanitní vůz. Řidič Mercedesu a jeho čtyřicetiletá spolujezdkyně byli přepraveni do kladenské nemocnice. Jiný z účastníků nehody zraněn nebyl. U řidičů byly provedeny dechové zkoušky s negativními výsledkem.

Galerie - Smrtelná dopravní nehoda u Slaného - Slaný

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jaro je tu, ale zimní pneumatiky musíte mít až do konce března

"Obutí zimních pneumatik platí až do 31. března, pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt