*

Mladý motorkář nezvládl řízení v buchlovských horách, jeho stroj začal hořet


Dne:13.04.2020 | autor: Monika Vojáčková | Rating šoku: 2

Mladý motorkář nezvládl řízení v buchlovských horách, jeho stroj začal hořet

Jednadvacetiletý motocyklista nezvládl řízení svého stroje na Kroměřížsku. Nehoda, ke které došlo v neděli před 17. hodinou na hlavním silničním tahu I/50 v buchlovských horách, si vyžádala motorkářův život.

"Jednadvacetiletý muž na motocyklu značky Yamaha R6 jel směrem od Brna na Uherské Hradiště. V úseku stoupání v katastru obce Zástřizly nedaleko motorestu pak nezvládl řízení. Při průjezdu levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy a vyjel vpravo mimo silnici, kde narazil do svodidel," uvedla k nehodě mluvčí policie Simona Kyšnerová.

Motocykl začal po nárazu hořet. I přes veškerou snahu záchranářů mladý muž na místě vážným zraněním podlehl. Nehodu i nadále vyšetřují kroměřížští dopravní policisté. Silnice byla na několik hodin zcela uzavřena. Policisté z obvodních oddělení odkláněli provoz na objízdné trasy.

Kvůli nouzovému režimu v souvislosti s pandemií koronaviru významně klesl počet dopravních nehod. Navzdory tomu, že je dopravních nehod mnohem méně, končí tyto nehody mnohem častěji tragicky. Tragické následky se meziročně za březen navýšily podle policejních statistik o 15 lidských životů (například během posledního březnového víkendu zemřeli hned čtyři motorkáři). 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Od pondělí hrozí pokuta, nezapomeňte na elektronickou dálniční známku

Nedělí 31. ledna po čtvrtstoletí definitivně končí éra papírových dálničních známek. Do konce ledna platily ještě staré roční. Nově už budou dálnicím vévodit…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt