Silnici na Hodinínsku uzavřela série nehod - Branky


Dne:12.07.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (5) | Zlín | Rating šoku: 2

Region: Zlínský kraj

Město: Zlín

Místo: Branky

Datum nehody: 11.7.2016, další nehody ze dne 11.7.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Ve čtvrtek 7. července došlo mezi Bzencem a Veselím nad Moravou k sérii dopravních nehod, které zapříčilily neprůjezdnost silnice I/54. Jednalo se o tři na sobě nezávisle vzniklé dopravní nehody. Vše odstartovalo upadlé kolo z nákladního auta.

Krátce před čtvrtečním polednem došlo ke třem dopravním nehodám. Do koloze se připletlo celkem sedm aut - tři nákladní a čtyři osobní. Zraněny byly čtyři osoby a na místě kromě policie zasahovali také hasiči a záchranáři.

Souběh tři dopravní nehody:

1. Z nákladního vozidla se uvolnilo kolo a narazilo do prodijedoucího vozidla. Oba řidiči mezi sebou sepisovali euroformuláře. Nehoda se obešla bez zranění

2. Osobí vozidlo přibrzdilo u předcházející nehody dvou nákladních automobilů, zezadu do něj narazilo jiné osobní vozidlo. I zde se sepisovali eurofurmuláře. Nehoda se obešla bez zranění.

3. O něco později přijíždělo k místu předchozích dopravních nehod nákladní vozidlo, které zpomalilo, protože zde byla nepřehledné situace. Za ním se nacházelo osobní vozidlo, které rovněž zpomanilo. Další "osobák", vpopředí do těch dvou před sebou stojích aut už ale narazil. Při tomto karambolu se zranily čtyři osoby. Řidička posledního auta byla vrtulníkem transportována do nemocnice. Zbylé tři osoby byly jen lehce zraněny. 

Galerie - Silnici na Hodonínsku uzavřela série nehod - Branky

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Náledí a námrazu na silnicích zvládnete nejen s vhodným obutím

„V roce 2019 bylo v důsledku vlivu námrazy, sněhu a náledí evidováno celkem 4 085 nehod. Usmrceno při nich bylo 11 lidí, těžce zraněno 51 lidí, více než 1…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt