*

Opilá řidička srazila cyklistu a ujela. Cestou způsobila další dvě nehody - Řevnice


Dne:11.03.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Praha | Rating šoku: 2

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Řevnice

Datum nehody: 9.3.2022, další nehody ze dne 9.3.2022, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Řidička fabie srazila v obci Řevnice cyklistu a aniž by mu pomohla, z místa nehody ujela. Cyklista utrpěl vážní zranění a letěl pro něj vrtulník. Cestou řidička způsobila další dvě nehody a policistům poté nadýchala přes tři promile alkoholu.

"Díky svědkům jsme měli poznatky k vozidlu a také to, že vůz řídila žena. Poté se „rozjela“ pátrací akce," uvedla mluvčí policie Michaela Richterová.

Ke střetu automobilu s cyklistou došlo ve středu okolo půl druhé odpoledne v Řevnicích. Řidička vozidla Škoda Fabia v této obci srazila jedoucího cyklistu, který vlivem nárazu utrpěl těžké zranění, s nímž byl vrtulníkem transportován do jedné z pražských nemocnic.

Žena za volantem ale v jízdě pokračovala, aniž by na místě dopravní nehody zastavila a zraněnému poskytla první pomoc. Navíc měla řidička podle dosavadních informací způsobit cestou další dvě dopravní nehody. Ty si ale naštěstí nevyžádaly žádná zranění.

"Díky svědectví jsme získali poznatky k automobilu, kterým byl sražen cyklista a ihned jsme společně s pražskými kolegy začali po podezřelém vozidle pátrat. Policisté z Prahy auto odpovídající popisu spatřili a poté zastavili na Barrandovském mostě. Jeho šoférku vyzvali k dechové zkoušce, kdy přístroj naměřil pozitivní dechovou zkoušku s výsledkem vyšším než 3 promile," uvedla mluvčí policie.

Kriminalisté v souvislosti s prověřováním dopravní nehody žádají svědky, kteří srážku vozidla s cyklistou viděli nebo případně disponují záznamem z palubní kamery, aby nás kontaktovali na tísňové lince 158.

Galerie - Opilá řidička srazila cyklistu a ujela. Cestou způsobila další dvě nehody - Řevnice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jaro je tu, ale zimní pneumatiky musíte mít až do konce března

"Obutí zimních pneumatik platí až do 31. března, pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt