Opilá řidička srazila cyklistu a ujela. Cestou způsobila další dvě nehody - Řevnice


Dne:11.03.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Praha | Rating šoku: 2

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Řevnice

Datum nehody: 9.3.2022, další nehody ze dne 9.3.2022, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Řidička fabie srazila v obci Řevnice cyklistu a aniž by mu pomohla, z místa nehody ujela. Cyklista utrpěl vážní zranění a letěl pro něj vrtulník. Cestou řidička způsobila další dvě nehody a policistům poté nadýchala přes tři promile alkoholu.

"Díky svědkům jsme měli poznatky k vozidlu a také to, že vůz řídila žena. Poté se „rozjela“ pátrací akce," uvedla mluvčí policie Michaela Richterová.

Ke střetu automobilu s cyklistou došlo ve středu okolo půl druhé odpoledne v Řevnicích. Řidička vozidla Škoda Fabia v této obci srazila jedoucího cyklistu, který vlivem nárazu utrpěl těžké zranění, s nímž byl vrtulníkem transportován do jedné z pražských nemocnic.

Žena za volantem ale v jízdě pokračovala, aniž by na místě dopravní nehody zastavila a zraněnému poskytla první pomoc. Navíc měla řidička podle dosavadních informací způsobit cestou další dvě dopravní nehody. Ty si ale naštěstí nevyžádaly žádná zranění.

"Díky svědectví jsme získali poznatky k automobilu, kterým byl sražen cyklista a ihned jsme společně s pražskými kolegy začali po podezřelém vozidle pátrat. Policisté z Prahy auto odpovídající popisu spatřili a poté zastavili na Barrandovském mostě. Jeho šoférku vyzvali k dechové zkoušce, kdy přístroj naměřil pozitivní dechovou zkoušku s výsledkem vyšším než 3 promile," uvedla mluvčí policie.

Kriminalisté v souvislosti s prověřováním dopravní nehody žádají svědky, kteří srážku vozidla s cyklistou viděli nebo případně disponují záznamem z palubní kamery, aby nás kontaktovali na tísňové lince 158.

Galerie - Opilá řidička srazila cyklistu a ujela. Cestou způsobila další dvě nehody - Řevnice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

S pyrotechnikou zacházejte opatrně, opilé k rachejtlím raději nepouštějte

Smrt, devastující zranění, těžké popáleniny, požár – to vše způsobuje zábavní pyrotechnika nejen během silvestrovských oslav.  "Již pokus o …

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt