*

Řidička zavinila nehodu kamionu - Podbřezí


Dne:18.09.2014 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (5) | Hradec Králové | Rating šoku: 2

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Podbřezí

Datum nehody: 16.9.2014, další nehody ze dne 16.9.2014, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Nepozornost mladé řidičky a řidiče kamionu stála za nehodou, ke které došlo na silnici č. I /14 od Chábor směrem na Podbřezí na Rychnovsku.

Řidička vozu zn. Renault Twingo jedoucí po silnici č. I /14 od Chábor směrem na Podbřezí začala na přímém úseku předjíždět soupravu nákladního vozidla zn.  DAF s přívěsem zn. Panav. Při předjíždění osmnáctiletá řidička renaultu ohrozila protijedoucí vozidlo zn. Škoda Felicia a aby se vyhnula čelnímu střetu, snažila se zpomalit a najet co nejvíce vpravo. Tím ale došlo ke střetu s nákladním vozidlem, které předjížděla. Poté, co se mladá řidička minula s protijedoucí felicií, strhla řízení vlevo a vyletěla vlevo mimo komunikaci, aby zabránila dalšímu čelnímu střetu s protijedoucí soupravou nákladního vozidla zn. Scania s návěsem zn. Panav. Padesátiletý řidič této soupravy s největší pravděpodobností nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravní situaci a přední částí soupravy narazil do před ním jedoucí škody felicie. Osobní vozidlo tak bylo odhozeno vpravo mimo komunikaci, kde havarovalo. Nákladní souprava Scania vyjela též vpravo mimo komunikaci, kde se převrátila na bok.

Policisté u všech řidičů provedli dechové zkoušky, které přítomnost alkoholu neprokázaly. Se zraněním záchranáři převezli do rychnovské nemocnice osmnáctiletou řidičku renaultu, pětapadesátiletou řidičku felicie a padesátiletého řidiče scanie. Žádné další osoby naštěstí zraněny nebyly.

Galerie - Řidička zavinila nehodu kamionu - Podbřezí

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Telefonování za jízdy = 0,8 promile alkoholu v krvi

Víte, že telefonování řidiče za jízdy je stejně nebezpečné jako jízda pod vlivem alkoholu? A to i v případě, že používáte hands-free. Hned několik průzkumů…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt