*

Řidička vjela na přejezdu přímo pod přijíždějící rychlík, nehodu nepřežila - Bednárec


Dne:09.07.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | České Budějovice | Rating šoku: 3

Region: Jihočeský kraj

Město: České Budějovice

Místo: Bednárec

Datum nehody: 8.7.2019, další nehody ze dne 8.7.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

V pondělí v půl osmé večer došlo u obce Bednárec na Jindřichohradecku k tragické dopravní nehodě. Devětačtyřicetiletá řidička tam nejspíše přehlédla světelné i zvukové signalizační zařízení na přejezdu a vjela přímo pod projíždějící rychlík. Na místě zraněním podlehla.

"Devětačtyřicetiletá řidička vozidla značky Mazda 323 pravděpodobně přehlédla světelné i zvukové signalizační zařízení železničního přejezdu a s vozidlem vjela přímo pod projíždějící rychlík jedoucí z Jindřichova Hradce směrem na Jihlavu. Řidička střet nepřežila," uvedl k nehodě mluvčí policie Jiří Matzner.

Ve vlakové soupravě podle jeho informací cestovala dvacítka osob, nikdo nebyl zraněn, z vlaku byli všichni cestující evakuováni. Vlak po střetu zastavil v poli zhruba až 200 metrů od železničního přejezdu. Osobní vozidlo zůstalo zaklíněné pod přední částí vlaku, jeho vyproštění a odtažení z kolejiště zajišťovali hasiči.

"Komunikace zůstala průjezdná. Přesnou příčinu i průběh této nehody s již 42. obětí vyšetřují policisté z Územního odboru Jindřichův Hradec. Letní čas dovolených vždy zvyšuje rizika v silniční dopravě, buďte opatrní a věnujte maximální pozornost provozu!" varuje Matzner.

Galerie - Řidička vjela na přejezdu přímo pod přijíždějící rychlík, nehodu nepřežila - Bednárec

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jedete autem na dovolenou? Dávejte pozor na mikrospánek

V období prázdnin vyráží hodně lidí na dovolenou autem. Cesta je většinou dlouhá a bez pravidelných přestávek hrozí řidičům mikrospánek. Co znamená tento…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt