*

Řidička vjela na přejezdu přímo pod přijíždějící rychlík, nehodu nepřežila - Bednárec


Dne:09.07.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | České Budějovice | Rating šoku: 3

Region: Jihočeský kraj

Město: České Budějovice

Místo: Bednárec

Datum nehody: 8.7.2019, další nehody ze dne 8.7.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

V pondělí v půl osmé večer došlo u obce Bednárec na Jindřichohradecku k tragické dopravní nehodě. Devětačtyřicetiletá řidička tam nejspíše přehlédla světelné i zvukové signalizační zařízení na přejezdu a vjela přímo pod projíždějící rychlík. Na místě zraněním podlehla.

"Devětačtyřicetiletá řidička vozidla značky Mazda 323 pravděpodobně přehlédla světelné i zvukové signalizační zařízení železničního přejezdu a s vozidlem vjela přímo pod projíždějící rychlík jedoucí z Jindřichova Hradce směrem na Jihlavu. Řidička střet nepřežila," uvedl k nehodě mluvčí policie Jiří Matzner.

Ve vlakové soupravě podle jeho informací cestovala dvacítka osob, nikdo nebyl zraněn, z vlaku byli všichni cestující evakuováni. Vlak po střetu zastavil v poli zhruba až 200 metrů od železničního přejezdu. Osobní vozidlo zůstalo zaklíněné pod přední částí vlaku, jeho vyproštění a odtažení z kolejiště zajišťovali hasiči.

"Komunikace zůstala průjezdná. Přesnou příčinu i průběh této nehody s již 42. obětí vyšetřují policisté z Územního odboru Jindřichův Hradec. Letní čas dovolených vždy zvyšuje rizika v silniční dopravě, buďte opatrní a věnujte maximální pozornost provozu!" varuje Matzner.

Galerie - Řidička vjela na přejezdu přímo pod přijíždějící rychlík, nehodu nepřežila - Bednárec

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Při nákupu elektronické dálniční známky buďte pozorní, špatná SPZ je nevratná

Už skoro 700 tisíc řidičů si pořídilo novou elektronickou dálniční známku. Od 1. února 2021 se na dálnici budete moci vypravit už jen s ní. Koupit e-známku…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt