Zdrogovaná řidička nabourala do stromu a odešla pryč s lahví vodky ve výstřihu - Praha 10


Dne:23.07.2021 | autor: Monika Vojáčková | Praha | Rating šoku: 3

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Praha 10

Datum nehody: 18.7.2021, další nehody ze dne 18.7.2021, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Zdrogovaná řidička nabourala do stromu a odešla pryč s lahví vodky ve výstřihu - Praha 10

Policisté spěchající v neděli ráno k nehodě v Praze 10 potkali opilou a zdrogovanou řidičku, jak s lahví ve výstřihu odchází od nabouraného vozidla. Navíc zjistili, že má zakázáno řídit a auto ukradla svému známému. Hrozí jí až tři roky vězení.

"Když přijížděli policisté na místo nehody, uviděli po krajnici jít ženu, která odpovídala popisu řidičky. Už na první pohled bylo zřejmé, že je žena z největší pravděpodobností pod vlivem alkoholu a navíc měla ve výstřihu za tričkem schovanou láhev vodky," popsala mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Podezření policistů vzápětí potvrdila dechová zkouška, jejíž výsledek byl více než 2,5 promile alkoholu v dechu. I když podezřelá policisty stále ubezpečovala, že je jen pod vlivem alkoholu, provedený test na omamné a psychotropní látky ukázal opak. Navíc měla zablokované řidičské oprávnění, takže neměla za volantem co dělat.

"Podezřelá policistům stále tvrdila, že řidič od nehody utekl a ona musela vozidlo uzamknout. Jelikož vůz ženě nepatřil, zeptali se jí, kde ho vzala. Na to jim nedokázala odpovědět, a tak se policisté spojili s majitelem. Ten jim uvedl, že se jedná o jeho známou, která si vůz půjčila bez jeho dovolení," doplnila mluvčí policie.

Třiatřicetiletá žena proto skončila na policejní služebně. V současné chvíli je podezřelá ze spáchání trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky a neoprávněné užívaní cizí věci, za což ji v případě odsouzení hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Tři zásadní pravidla za volantem, pokud dostanete smyk

Obecně lze použít 3 pravidla: nebrzdit, vyšlápnout spojku a vyrovnávat jízdu volantem. "Je ale také dobré vědět, jaký náhon vozidlo má. Jiný smyk dostane…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt