Unavený řidič upadl do mikrospánku a v protisměru se střetl s jiným vozem - Veletiny


Dne:18.02.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Zlín | Rating šoku: 2

Region: Zlínský kraj

Město: Zlín

Místo: Veletiny

Datum nehody: 16.2.2022, další nehody ze dne 16.2.2022, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Ve středu ráno krátce po půl sedmé došlo na hlavním silničním tahu I/50 u obce Veletiny k dopravní nehodě, kvůli které byla komunikace zcela uzavřena. Řidič tam upadl do mikrospánku a čelně se střetl s jiným autem, jehož řidička také skončila v nemocnici.

"Čtyřiatřicetiletý řidič Škoda Superb jel směrem na Uherský Brod. Zřejmě velká únava zapříčinila, že muž upadl do mikrospánku. Jen okamžik tak stačil k tomu, aby neřízené vozidlo přejelo do protisměru, kde levou přední částí narazilo do vozidla značky Toyota, kterou řídila padesátiletá žena," popsala příčinu a průběh nehody mluvčí policie Milena Šabatová.

Oba řidiči utrpěli zranění, se kterými je přivolaní záchranáři převezli do nemocnice. Dechová zkouška na alkohol u nich vyšla negativní. Škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na sto osmdesát tisíc korun.

Komunikace byla v obou směrech zcela uzavřena po dobu tří hodin. Dopravu policisté odkláněli přes obec Veletiny. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Událostí se i nadále zabývají dopravní policisté.

Galerie - Unavený řidič upadl do mikrospánku a v protisměru se střetl s jiným vozem - Veletiny

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Alkohol za volantem snižuje schopnost periferního vidění

Víte, že alkohol u řidičů nemá vliv jen na agresivní chování či přeceňování schopností, ale výrazně působí i na zrak respektive na periferní vidění řidiče.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt