*

VIDEO: Řidič projížděl v protisměru záchranářskou uličkou a zdržoval hasiče mířící k nehodě tří kamionů - Záběhlice


Dne:05.03.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Praha | Rating šoku: 2

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Záběhlice

Datum nehody: 4.3.2020, další nehody ze dne 4.3.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Jednotky pražských profesionálních hasičů právě mířily k dopravní nehodě tří kamionů, která zcela zablokovala pražskou Jižní spojku ve směru na Černý Most. Ovšem v záchranářské uličce se proti nim objevil řidič ve Škodovce, bude ho vyšetřovat policie.

Tato vytížená dopravní tepna byla velmi rychle ucpaná vzniklými kolonami. Zatímco hasiči mířili pomáhat k nehodě, začali řidiči před nimi tvořit záchrannou uličku. V té se však objevil řidič Škodovky, který pravděpodobně nechtěl čekat v koloně, a který vyrazil po Jižní spojce v protisměru. Navíc právě záchrannou uličkou.

Pražská policie potvrdila, že pokyn řidičům k tomu, aby opustili komunikaci protisměrem, dala až několik desítek minut po příjezdu hasičů na místo nehody. Videozáznam z palubní kamery hasičského vozu si převzali policisté, kteří se teď budou celým případem zabývat.

Nehoda zablokovala Jižní spojku ve středu po 10. hodině v oblasti Záběhlic, ve směru na Černý Most. Provoz byl zastaven přes dvě hodiny, hasiči zajistili místo proti vzniku požáru a přečerpávali naftu z poškozených nádrží tří kamionů. Zranili se tři lidé.

Galerie - VIDEO: Řidič projížděl v protisměru záchranářskou uličkou a zdržoval hasiče mířící k nehodě tří kamionů - Záběhlice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Umíte používat mlhovky? Buďte vidět, ale neoslňujte ostatní řidiče

Podle zákona jsou řidiči povinni zapnout mlhovky vždy, když je mlha, hustě sněží či prší. Jenže zadní mlhovky, aby prosvítily mlhu, jsou velmi silné. Takže…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt