*

VIDEO: Řidič projížděl v protisměru záchranářskou uličkou a zdržoval hasiče mířící k nehodě tří kamionů - Záběhlice


Dne:05.03.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Praha | Rating šoku: 2

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Záběhlice

Datum nehody: 4.3.2020, další nehody ze dne 4.3.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Jednotky pražských profesionálních hasičů právě mířily k dopravní nehodě tří kamionů, která zcela zablokovala pražskou Jižní spojku ve směru na Černý Most. Ovšem v záchranářské uličce se proti nim objevil řidič ve Škodovce, bude ho vyšetřovat policie.

Tato vytížená dopravní tepna byla velmi rychle ucpaná vzniklými kolonami. Zatímco hasiči mířili pomáhat k nehodě, začali řidiči před nimi tvořit záchrannou uličku. V té se však objevil řidič Škodovky, který pravděpodobně nechtěl čekat v koloně, a který vyrazil po Jižní spojce v protisměru. Navíc právě záchrannou uličkou.

Pražská policie potvrdila, že pokyn řidičům k tomu, aby opustili komunikaci protisměrem, dala až několik desítek minut po příjezdu hasičů na místo nehody. Videozáznam z palubní kamery hasičského vozu si převzali policisté, kteří se teď budou celým případem zabývat.

Nehoda zablokovala Jižní spojku ve středu po 10. hodině v oblasti Záběhlic, ve směru na Černý Most. Provoz byl zastaven přes dvě hodiny, hasiči zajistili místo proti vzniku požáru a přečerpávali naftu z poškozených nádrží tří kamionů. Zranili se tři lidé.

Galerie - VIDEO: Řidič projížděl v protisměru záchranářskou uličkou a zdržoval hasiče mířící k nehodě tří kamionů - Záběhlice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Při balení na hory pozor. Neupevněné lyže v autě vás mohou ošklivě pořezat

Taky takhle vypadá vaše auto, když vyrážíte třeba na hory? Všechny předměty musí být ve vozidle umístěny tak, aby neomezovaly a neohrožovaly nejen spolujezdce,…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt