Mladík skončil s autem v potoce, nadýchal 4,1 promile - Dubnice


Dne:11.04.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Liberec | Rating šoku: 2

Region: Liberecký kraj

Město: Liberec

Místo: Dubnice

Datum nehody: 7.4.2019, další nehody ze dne 7.4.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

O velkém štěstí může mluvit mladý řidič se svou spolujezdkyní, kteří skončili v neděli večer na Českolipsku s autem v potoce. Za volant šestadvacetiletý řidič usedl silně opilý a navíc pod vlivem marihuany, naštěstí sebe ani nikoho jiného nezranil.

"V neděli po 20. hodině nás starostka obce Dubnice upozornila na osobní vozidlo značky Volkswagen havarované v tamním potoce. Když jsme přijeli na místo, nestačili jsme se divit. Šestadvacetiletý řidič nadýchal do přístroje 4,1 promile alkoholu a k tomu byl ještě pozitivní na marihuanu," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Po orientačním testu na drogy se řidič podrobil také odběru krve, ale na laboratorní výsledky krevního rozboru si ještě budeme muset počkat. Řidič ani jeho spolujezdkyně při nehodě žádné zranění neutrpěli.

"V každém případě nás překvapilo, že byl šofér s takovou intoxikací ještě schopen někam odjet. Na silnici byl v tomto stavu doslova neřízenou střelou a je jen dílem šťastné náhody, že nikomu neublížil. Za to, že tak závažným způsobem ohrozil bezpečnost silničního provozu, ho soudce může poslat až na tři roky do vězení a za volant si také dlouho nesedne," dodala mluvčí policie.

Galerie - Mladík skončil s autem v potoce, nadýchal neuvěřitelných 4,1 promile - Dubnice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Takzvaný Holandský chvat aneb jak bezpečně vystoupit z auta

Vlastně stačí otevírat dveře řidiče pravou rukou, což vás donutí se podívat před vystoupením z vozu dozadu. Při tomto chvatu dojte k natočení těla do…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt