*

Při nehodě u Napajedel zemřeli dva mladíci - Topolná, Napajedla


Dne:12.04.2010 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (5) | Zlín | Rating šoku: 3

Region: Zlínský kraj

Město: Zlín

Místo: Topolná, Napajedla

Datum nehody: 7.3.2010, další nehody ze dne 7.3.2010, dopravní nehody dnes

Tragické následky měla nehoda Peugeotu a Škody Felicie, ke které došlo mezi obcemi Topolná a Napajedla ve Zlínském kraji. Dva dvaadvacetiletí muži jeli v Peugeotu směrem na Topolnou. Jejich riskantní jízda měla za následek smyk, po kterém se dostali s vozidlem do protisměru, kde v tu chvíli jela Škoda Felicia. Její čtyřicetiletý řidič i přes usilovné brzdění srážce nezabránil, Peugeot s oběma mladíky byl odhozen do pole, kde po srážce zůstala zcela zdevastovaná kabina. Náraz byl tak silný, že mladíky katapultoval ven z vozu, ačkoliv byli oba připoutáni. Oba utrěpli tak závažná zranění, že jim nebylo pomoci. Řidič Felicie utrpěl lehčí zranění a byl převezen do nemocnice.

Jak to vlastně bylo?
Bližším vyšetřováním se zjistilo, že skutečný řidič Peugeotu zůstal nezraněn a z místa nehody utekl, aniž by svým kamarádům poskytl pomoc. Po několika hodinách byl již zadržen policisty a obviněn z trestných činů z usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí první pomoci.

Galerie - Při nehodě u Napajedel zemřeli dva mladíci - Topolná, Napajedla

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Brzdná dráha při rychlosti 160 km/h

Možná jste již dříve zaznamenali návrh na zvýšení nejvyšší povolené rychlosti na dálnících ze stávajících 130 km/h na 160 km/h. Jaké to bude mít následky?…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt