*

Práva


Datum nehody: neuvedeno, dopravní nehody dnes

Provozovatel serveru chcizit.cz není vlastníkem autorských práv fotek a videoklipů na serveru zveřejněných. Příspěvky zasílají návštěvníci serveru, provozovatel není schopen zjistit, zda příspěvek vkládá přímo autor snímků.

 

Provozovatel serveru si vyhrazuje právo nezveřejnit nebo odstranit ze stránek jakýkoliv příspěvek a to zejména příspěvek, který směřuje k hanobení národa, etnické skupiny nebo rasy nebo k hanobení skupiny obyvatel pro jejich politické přesvědčení nebo vyznání, nebo příspěvek, který by mohl být považován za podněcování k nenávisti k některému národu, etnické skupině nebo rase, náboženství, třídě nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků. Odstraněny budou i ty příspěvky, které by byly v rozporu s dobrými mravy.

 

Pokud někdo objevil na serveru chcizit.cz své dílo a domnívá se, že byla porušena jeho autorská práva, nechť kontaktuje provozovatele serveru.

 

Ochrana osobních údajů

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Řidiči se špatným zrakem nepostřehnou až čtvrtinu značek

Víte, že už tři čtvrtě dioptrie stačí na to, aby řidič zahlédl chodce ze vzdálenosti o polovinu kratší než řidič bez dioptrické vady. Zatímco zdravé oko ho…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt