Video: V pražském tunelu Mrázovka shořelo auto, řidiče hasiči evakuovali - Mrázovka


Dne:15.04.2019 | autor: Monika Vojáčková | Praha | Rating šoku: 2

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Mrázovka

Datum nehody: 15.4.2019, další nehody ze dne 15.4.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS Praha

Video: V pražském tunelu Mrázovka shořelo auto - Mrázovka

V pondělí kolem poledne hasily tři jednotky pražských hasičů požár osobního automobilu v tunelu Mrázovka ve směru na Barrandovský most v Praze. Řidič se nejdříve sám snažil hořící auto uhasit, evakuovali ho hasiči a skončil v nemocnici. Tunel byl celý zakouřený a zhruba hodinu uzavřený v obou směrech.

Hasiči zasahovali v 11:52 a požár dostali pod kontrolu ve 12:11 hodin. Jedna jednotka plameny likvidovala proudem vody a v dýchací technice, dvě jednotky hasičů byly v záloze na portálech tunelu. 

Během zásahu hasiči zachránili jednu osobu, která využila středový evakuační tubus. Hasiči muže, pravděpodobně řidiče, který se snažil nejdříve auto hasit pomocí hasicího přístroje, vyvedli z tubusu a předali do péče zdravotníků.

Mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová potvrdila, že záchranáři převzali do péče šestačtyřicetilého muže, který se nadýchal kouře. Při vědomí ho převezli do motolské nemocnice. Nadýchal se zplodin a dostal při transportu kyslíkovou terapii.

"Vyšetřovatel hasičů zjistil, že příčinou požáru byla technická závada vozidla. Po uhašení požáru a odvětrání tunelu byli na místo vpuštěni i policisté a zástupci správy tunelu a zabezpečovacích systémů, kterým byl celý případ předán," uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Největší muzeum veteránů v ČR

Máte rádi české předválečné a prvorepublikové automobily? A věděli jste, že u nás existuje největší muzeum veteránů? Najdete jej v Olomouci a při návštěvě…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies