*

Povin.cz vám pomůže ušetřit na povinném ručení


Dne:11.09.2017 | autor: placená inzerce | Galerie (1)

Datum nehody: neuvedeno, dopravní nehody dnes

Máte automobil? Jistě víte, že je vaší povinností uzavřít i povinné ručení. Tedy pojistku, která vás chrání, pokud způsobíte nehodu. Ty škody, které způsobíte ostatním, totiž nemusíte hradit ze své kapsy, ale zaplatí je za vás právě pojišťovna. A může se jednat o škody:

  • Na movitém majetku
  • Na nemovitém majetku
  • Na zdraví

Je jasné, že z tohoto důvodu je dobré pojištění mít. Rozhoduje však jeho výhodnost. S námi se podíváte na to, jak na něm co nejvíce a také nejjednodušeji ušetři.

Využijte správné weby

První krok, který je třeba realizovat, je najít ty správné weby, které vám pomohou s úsporou. Abyste nemuseli složitě hledat, doporučíme vám web povin.cz – povinné ručení. Je nezávislým webem, který vám pomůže vybrat takové pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla, které bude opravdu nejvýhodnější na celém současném trhu.  A jak konkrétně? Čtěte dále.

Sestavte si pojistku, která vám bude vyhovovat

Prvním krokem k výhodné pojistce je to, že si sestavíte takovou ochranu, která vám bude vyhovovat. Mnoho pojišťoven nabízí často jenom hotové balíčky, které sice obsahují potřebnou ochranu, ale také nabízejí i služby, které mnoho lidí nevyužije. Ale v ceně je mají započtené. Díky tomu, že si můžete sami nastavit parametry ochrany, budete mít jistotu, že vám kalkulačka ručení najde přesně takové pojistné produkty, které hledáte. Možností, jak může vaše pojistka vypadat, je celá řada. Když ji sjednáváte, doporučíme hledět na tři nejdůležitější věci. Jaké?

  • Rozsah pojistné ochrany
  • Výše pojistných limitů
  • Doplňkové služby – asistence a připojištění

Srovnejte si ceny

Co se stane, když budete po cenách pátrat na webech pojišťoven, nebo přímo na jejich pobočkách? Nalákají vás na různé akce, u kterých uvidíte lákavé ceny, ale realita bude zcela jiná. To se vám u nezávislého porovnávače nestane. Proč? Jelikož ten na základě vašich požadavků najde odpovídající pojišťovny a také jejich ceny. A rozhodně ne jenom orientační, jelikož se bude jednat o ceny, které budou reálné. Upravit je může už jenom váš bonus nebo malus, ale jinak platí, že za zobrazenou cenu si pojistku sjednáte.

Zjistěte, která pojišťovna je nejvýhodnější

Toto už je skutečnou hračkou. Tím si můžete být stoprocentně jisti. Když vidíte jednotlivé pojišťovny s cenami, není nic jednoduššího, než si je seřadit od té cenově nejvýhodnější. Když si celou škálu cen prohlédnete, zjistíte, že se mohou lišit velmi výrazně. Není to nic neobvyklého a popisuje to celá řada motoristických serverů, jako třeba Sportovnivozy.cz. Je to proto, že pojišťovny poskytující povinné ručení jsou soukromé, a tak je jenom na nich, jaké ceny nabídnou. Vy jako motoristé byste však neměli být hloupí a vždy si porovnejte ceny, abyste získali tu nejlepší.

Mnoho lidí při výběru levní pojistky porovnává i to, jaká pojišťovna ji nabídne. Někteří jsou přímo a jenom za nejlevnější nabídkou, zato jiní volí raději až tu pojišťovnu, která sice může být o něco dražší, ale je známější. Jakou cestou se vydáte vy, je na vás.

Víte, že pojištění si můžete sjednat přes internet?

Máte vybráno? A obáváte se toho, že teď budete muset na pobočku pojišťovny, kde bude třeba sjednat si danou pojistnou ochranu? Určitě ne. Povinné ručení lze stejně jako řadu jiných pojišťoven sjednat jednoduše i online. A jak na to? Stačí mít jenom svůj doklad totožnosti a potom už jenom doklady k vozidlu. Z daných dokumentů přepíšete požadované údaje do webových formulářů, ze kterých bude následně vytvořený návrh smlouvy. Ten si stačí přečíst a potvrdit. Jakmile tak učiníte, je vaše povinné ručení sjednáno. Nyní už vás čekají jenom dva nezbytné poslední kroky. Těmi je nutnost pojistku zaplatit a také nutnost vytisknout zelenou kartu. Tu uložíte do vozidla můžete kamkoliv vyrazit.

zdroj foto: pixabay.com

Galerie - Povin.cz vám pomůže ušetřit na povinném ručení

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jedete autem na dovolenou? Dávejte pozor na mikrospánek

V období prázdnin vyráží hodně lidí na dovolenou autem. Cesta je většinou dlouhá a bez pravidelných přestávek hrozí řidičům mikrospánek. Co znamená tento…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt