*

Policejní vůz pronásledoval BMW a naboural do traktoru, nehoda si vyžádala tři zraněné - Bor


Dne:03.10.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Plzeň | Rating šoku: 2

Region: Plzeňský kraj

Město: Plzeň

Místo: Bor

Datum nehody: 3.10.2019, další nehody ze dne 3.10.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Řidiče BMW nereagoval na znamení dané k zastavení vozidla ani na výstražné a zvukové zařízení a snažil se policistům na Tachovsku ujet. Policejní vůz se při pronásledování střetl s traktorem, zranění utrpěl řidič traktoru i dva policisté. Ujíždějící řidič byl zadržen v Horšovském Týně. 

"Dnes dopoledne hlídka borských policistů zaregistrovala osobní vozidlo BMW, jehož řidič projížděl obcí Bor vysokou rychlostí. Hlídka se služebním vozidlem se proto otočila a vůz BMW za pomoci světelného signálu „STOP“ chtěla zastavit. Řidič však na znamení dané k zastavení ani na výstražné a zvukové zařízení, které mělo služební vozidlo v činnosti, nereagoval a vysokou rychlostí ujížděl ve směru na Stříbro," uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Za obcí Holostřevy došlo ke střetu policejního služebního vozidla a traktoru, který jel ve směru na Stříbro a začal odbočovat vlevo mimo komunikaci.

"Po střetu byl z místa záchrannou službou převezen řidič traktoru a kolegyně ze služebního vozidla. Kolega – řidič služebního auta – byl letecky transportován do nemocnice," dodala mluvčí policie.

Požití alkoholu bylo vyloučeno provedenými dechovými zkouškami. Auto BMW bylo v rámci vyhlášeného opatření k zastavení tohoto vozidla vypátráno v Horšovském Týně.

Galerie - Policejní vůz pronásledoval BMW a naboural do traktoru, nehoda si vyžádala tři zraněné - Bor

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Řidiči se špatným zrakem nepostřehnou až čtvrtinu značek

Víte, že už tři čtvrtě dioptrie stačí na to, aby řidič zahlédl chodce ze vzdálenosti o polovinu kratší než řidič bez dioptrické vady. Zatímco zdravé oko ho…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt