*

Policejní vůz pronásledoval BMW a naboural do traktoru, nehoda si vyžádala tři zraněné - Bor


Dne:03.10.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Plzeň | Rating šoku: 2

Region: Plzeňský kraj

Město: Plzeň

Místo: Bor

Datum nehody: 3.10.2019, další nehody ze dne 3.10.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Řidiče BMW nereagoval na znamení dané k zastavení vozidla ani na výstražné a zvukové zařízení a snažil se policistům na Tachovsku ujet. Policejní vůz se při pronásledování střetl s traktorem, zranění utrpěl řidič traktoru i dva policisté. Ujíždějící řidič byl zadržen v Horšovském Týně. 

"Dnes dopoledne hlídka borských policistů zaregistrovala osobní vozidlo BMW, jehož řidič projížděl obcí Bor vysokou rychlostí. Hlídka se služebním vozidlem se proto otočila a vůz BMW za pomoci světelného signálu „STOP“ chtěla zastavit. Řidič však na znamení dané k zastavení ani na výstražné a zvukové zařízení, které mělo služební vozidlo v činnosti, nereagoval a vysokou rychlostí ujížděl ve směru na Stříbro," uvedla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Za obcí Holostřevy došlo ke střetu policejního služebního vozidla a traktoru, který jel ve směru na Stříbro a začal odbočovat vlevo mimo komunikaci.

"Po střetu byl z místa záchrannou službou převezen řidič traktoru a kolegyně ze služebního vozidla. Kolega – řidič služebního auta – byl letecky transportován do nemocnice," dodala mluvčí policie.

Požití alkoholu bylo vyloučeno provedenými dechovými zkouškami. Auto BMW bylo v rámci vyhlášeného opatření k zastavení tohoto vozidla vypátráno v Horšovském Týně.

Galerie - Policejní vůz pronásledoval BMW a naboural do traktoru, nehoda si vyžádala tři zraněné - Bor

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jaro je tu, ale zimní pneumatiky musíte mít až do konce března

"Obutí zimních pneumatik platí až do 31. března, pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt