*

Osobák se srazil s popelářským vozem, zemřely dvě děti a řidička - Mníšek


Dne:25.10.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Liberec | Rating šoku: 3

Region: Liberecký kraj

Město: Liberec

Místo: Mníšek

Datum nehody: 25.10.2019, další nehody ze dne 25.10.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

V pátek krátce před půl třetí odpoledne se stala tragická dopravní nehoda na silnici I. třídy č. 13 ve směru od Liberce na Mníšek. V levotočivé zatáčce se osobní vozidlo střetlo s popelářským vozem, na místě zemřela žena a dítě, další dítě zemřelo ve vrtulníku během převozu do nemocnice.

"Na místě váždné dopravní nehody nyní stále zasahují složky Integrovaného záchranného systému. Následky nehody jsou bohužel velmi tragické. I přes okamžitou pomoc záchranářů na místě nehody svým zraněním podlehla jedna dospělá osoba a jedno dítě," uvedla bezprostředně po nehodě mluvčí policie Vladimíra Šrýtrová s tím, že další dítě utrpělo velmi vážná zranění a je letecky transportováno do pražské nemocnice. 

Později vydala další zprávu: "Následky vážné dopravní nehody jsou ještě mnohem tragičtější. Dopravní nehoda si vyžádala bohužel další oběť. Během transportu do pražské nemocnice zemřelo i druhé dítě. Rodině obětí je poskytnuta ze strany policejních interventů psychologická pomoc." 

Zatím blíže nespecifikované zranění utrpěla i další dospělá osoba, kterou převezli záchranáři sanitním vozem do liberecké nemocnice. Příčiny a okolnosti této vážné dopravní nehody jsou nyní předmětem dalšího šetření. Na místo byl přizván i soudní znalec. Komunikace byla až do večerních hodin uzavřena. 

Galerie - Osobák se srazil s popelářským vozem, zemřely dvě děti a řidička - Mníšek

Osobák se srazil s popelářským vozem, zemřely dvě děti a řidička - Mníšek
Tv Nova
Osobák se srazil s popelářským vozem, zemřely dvě děti a řidička - Mníšek
TV Nova
Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Únava způsobuje více nehod než opilost

Víte, že únava řidiče způsobuje mnohem více nehod než opilost. Odborníci na dopravní nehody zkoumáním zjistili, že pravděpodobnost smrtelné nehody v noci…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt