*

Opilý traktorista naboural v Nové Lhotě do sloupu - Nová Lhota


Dne:02.07.2013 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (3) | Brno | Rating šoku: 2

Region: Jihomoravský kraj

Město: Brno

Místo: Nová Lhota

Datum nehody: neuvedeno, dopravní nehody dnes

Dopravní policisté v pondělí 1. července odpoledne vyšetřovali dopravní nehodu, která se stala v obci Nová Lhota. Došlo zde k události, kdy opilý šestatřicetiletý muž nasedl do cizího traktoru a chtěl s ním popojet.

Jeho úmysl byl s traktorem zacouvat, přitom si však spletl řazení rychlostí a místo zpátečky se rozjel dopředu. Následně se traktor rozjel z kopce a již se mu ho nepodařilo bezpečně zastavit. Najel vpravo mimo vozovku, kde narazil do betonového sloupu elektrického vedení, který urazil. Jeho nepovedený kousek odnesl také sousední dům, do kterého narazil. Řidičský průkaz mu policisté zadržet nemohli, protože žádné řidičské oprávnění nevlastní. Navíc se zjistili, že traktor užil bez souhlasu majitele a navíc pod vlivem alkoholu. Při dechové zkoušce mu bylo naměřeno 2,7‰ alkoholu.

Policisté jej nyní podezřívají ze spáchání tří trestných činů – Ohrožení pod vlivem návykové látky, Neoprávněné užívání cizí věci a Poškození obecně prospěšného zařízení. V případě odsouzení mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Galerie - Opilý traktorista naboural v Nové Lhotě do sloupu - Nová Lhota

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Podhuštěné pneumatiky

Věděli jste, že podhuštěné pneumatiky se mohou zahřát až na teplotu 80°C? Pokud máte správně nahuštěnou pneumatiku, můžete si všimnou, že po zastavení je na…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt