*

Řidič kamionu se motal po dálnici D46, po nehodě nadýchal 3,2 promile - Vyškov


Dne:25.01.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (4) | Olomouc | Rating šoku: 1

Region: Olomoucký kraj

Město: Olomouc

Místo: Vyškov

Datum nehody: 25.1.2019, další nehody ze dne 25.1.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Dnes krátce před sedmou hodinou ranní havaroval na 20. kilometru dálnice D46 ve směru na Vyškov silně opilý řidič nákladního automobilu s návěsem. Celých 60 metrů drhnul o svodidla, škoda se vyšplhala k 800 tisícům. Už před nehodou jel po dálnici tak, že ostatní řidiči volali tísňovou linku.

"Osmačtyřicetiletý řidič kamionu značky Volvo z dosud přesně nezjištěných příčin vyjel vpravo mimo komunikaci, kde se v příkopu částečně převrátil na pravý bok," uvedl policejní mluvčí František Kořínek.

Z návěsu se vysypal náklad betonových panelů, většina skončila mimo dálnici. Kamion poškodil svodidla v délce přibližně 60 metrů. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 800 tisíc korun. Provedenou dechovou zkouškou policisté u řidiče změřili hodnotu 3,2 promile alkoholu.

"Bezprostředně před nehodou jsme na lince tísňového volání přijali několik oznámení o zvláštním stylu jízdy zřejmě opilého řidiče kamionu, která se zřejmě vztahovala k výše uvedenému," dodal mluvčí prostějovské policie.

Galerie - Řidič kamionu se motal po dálnici D46, po nehodě nadýchal 3,2 promile - Vyškov

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Znáte pravidlo dvou sekund? Může vám zachránit život

"O naší bezpečnosti za volantem rozhoduje doslova každý okamžik a každý metr. Apelujeme na všechny řidiče, aby dodržovali bezpečnou vzdálenost mezi vozidly,"…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt