Opilý řidič porazil značku, poté plot, až skončil převrácený na střeše v potoce - Hranice


Dne:03.11.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Olomouc | Rating šoku: 2

Region: Olomoucký kraj

Město: Olomouc

Místo: Hranice

Datum nehody: 1.11.2020, další nehody ze dne 1.11.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

V neděli ve 22:30 hodin řídil čtyřicetiletý muž osobní automobil Fiat Punto v ulici Československé armády v Hranicích, kde nezvládl řízení a narazil do plotu. Poté sjel do potoka, kde převrátil vozidlo na střechu.

Při jízdě podél potoka Veličky řidič nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do betonové podezdívky a kovového plotu, poté se vrátil na komunikaci, tu přejel a vyjel vlevo. Tam přejel travnatou plochu a s vozidlem sjel do Veličky.

"Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 40 tisíc korun. Vozidlo z potoka vyprostili přivolaní hasiči," uvedl mluvčí policie František Kořínek. 

Provedenými dechovými zkouškami policisté u zjevně opilého řidiče změřili hodnoty 1,84, poté 2,15 a 2,14 promile alkoholu v dechu.

Dalším šetřením v okolí místa nehody policisté zjistili, že řidič měl s udržením vozidla na silnici problémy už v křižovatce ulic Mostní a Československé armády, kde z dosud přesně nezjištěných příčin najel na ostrůvek a porazil tam sloupek s dopravní značkou.

Pro své jednání je řidič nyní podezřelý z několika dopravních přestupků a také z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Za ten mu v případě prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest a zákaz činnosti. 

Galerie - Opilý řidič porazil značku, poté plot, až skončil převrácený na střeše v potoce - Hranice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jedete autem na dovolenou? Dávejte pozor na mikrospánek

V období prázdnin vyráží hodně lidí na dovolenou autem. Cesta je většinou dlouhá a bez pravidelných přestávek hrozí řidičům mikrospánek. Co znamená tento…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt