*

Opilý řidič porazil značku, poté plot, až skončil převrácený na střeše v potoce - Hranice


Dne:03.11.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Olomouc | Rating šoku: 2

Region: Olomoucký kraj

Město: Olomouc

Místo: Hranice

Datum nehody: 1.11.2020, další nehody ze dne 1.11.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

V neděli ve 22:30 hodin řídil čtyřicetiletý muž osobní automobil Fiat Punto v ulici Československé armády v Hranicích, kde nezvládl řízení a narazil do plotu. Poté sjel do potoka, kde převrátil vozidlo na střechu.

Při jízdě podél potoka Veličky řidič nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do betonové podezdívky a kovového plotu, poté se vrátil na komunikaci, tu přejel a vyjel vlevo. Tam přejel travnatou plochu a s vozidlem sjel do Veličky.

"Ke zranění osob při dopravní nehodě nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 40 tisíc korun. Vozidlo z potoka vyprostili přivolaní hasiči," uvedl mluvčí policie František Kořínek. 

Provedenými dechovými zkouškami policisté u zjevně opilého řidiče změřili hodnoty 1,84, poté 2,15 a 2,14 promile alkoholu v dechu.

Dalším šetřením v okolí místa nehody policisté zjistili, že řidič měl s udržením vozidla na silnici problémy už v křižovatce ulic Mostní a Československé armády, kde z dosud přesně nezjištěných příčin najel na ostrůvek a porazil tam sloupek s dopravní značkou.

Pro své jednání je řidič nyní podezřelý z několika dopravních přestupků a také z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Za ten mu v případě prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest a zákaz činnosti. 

Galerie - Opilý řidič porazil značku, poté plot, až skončil převrácený na střeše v potoce - Hranice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Malé ohýnky jsou rizikovější: Pravidla pro bezpečné pálení čarodějnic

"Malé ohýnky často představují větší riziko než ty velké, které organizovaně pořádají obce nebo spolky. Je to hlavně proto, že velká vatra, která doprovází…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt