*

Další nehoda na přejezdu. Drastické video varuje před nepozorností - Mělník


Dne:20.07.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Střední Čechy | Rating šoku: 3

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: Mělník

Datum nehody: 19.7.2019, další nehody ze dne 19.7.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS

V pátek, kdy jsem informovali o sérii tragických srážek aut s vlaky na železničních přejezdech, se stala další vážná nehoda. Tentokrát vjela pod nákladní vlak řidička v Mělníku ve Středočeském kraji, vrtulník ji s vážnými zraněními transportoval do nemocnice.

"Profesionální hasiči z Mělníka spolu s drážní jednotkou Kralupy nad Vltavou a jednotkou SDH Mělník Vehlovice – Chloumek zasahovali u dopravní nehody na železničním přejezdu v ulici Nad Kamennými závorami v Mělníku, kde se nákladní vlak střetl s osobním vozidlem," uvedl mluvčí Hasičského záchranného sboru.

Auto vlak odmrštil těsně vedle kolejí a uvnitř zůstala zaklíněná zraněná řidička, kterou hasiči vyprostili a předali posádce zdravotnické záchranné služby. Po nezbytném ošetření a zajištění životních funkcí byla zraněná osoba přeložena do vrtulníku a transportována do Ústřední vojenské nemocnice v Praze.

Po dobu zásahu byla dvoukolejná rychlíková trať mezi Mělníkem a Štětím uzavřena, obdobně jako přilehlá Českolipská ulice kvůli přistání vrtulníku. To podle informací hasičů způsobilo komplikace i v silniční dopravě, protože tato ulice je v současné době objízdnou trasou za uzavřenou silnici první třídy č. 9.

Galerie - Další nehoda na přejezdu. Tentokrát vjela řidička v Mělníku pod nákladní vlak - Mělník

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Pozor na adventní věnce. Loni v plamenech zemřelo 9 lidí a 124 se jich zranilo

"Domovy jsou dnes doslova přeplněny vysoce hořlavými materiály. Koberce, čalounění, záclony – to vše je dnes vyrobeno z umělých vláken, která snadno hoří.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt