*

Další nehoda na přejezdu. Drastické video varuje před nepozorností - Mělník


Dne:20.07.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Střední Čechy | Rating šoku: 3

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: Mělník

Datum nehody: 19.7.2019, další nehody ze dne 19.7.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS

V pátek, kdy jsem informovali o sérii tragických srážek aut s vlaky na železničních přejezdech, se stala další vážná nehoda. Tentokrát vjela pod nákladní vlak řidička v Mělníku ve Středočeském kraji, vrtulník ji s vážnými zraněními transportoval do nemocnice.

"Profesionální hasiči z Mělníka spolu s drážní jednotkou Kralupy nad Vltavou a jednotkou SDH Mělník Vehlovice – Chloumek zasahovali u dopravní nehody na železničním přejezdu v ulici Nad Kamennými závorami v Mělníku, kde se nákladní vlak střetl s osobním vozidlem," uvedl mluvčí Hasičského záchranného sboru.

Auto vlak odmrštil těsně vedle kolejí a uvnitř zůstala zaklíněná zraněná řidička, kterou hasiči vyprostili a předali posádce zdravotnické záchranné služby. Po nezbytném ošetření a zajištění životních funkcí byla zraněná osoba přeložena do vrtulníku a transportována do Ústřední vojenské nemocnice v Praze.

Po dobu zásahu byla dvoukolejná rychlíková trať mezi Mělníkem a Štětím uzavřena, obdobně jako přilehlá Českolipská ulice kvůli přistání vrtulníku. To podle informací hasičů způsobilo komplikace i v silniční dopravě, protože tato ulice je v současné době objízdnou trasou za uzavřenou silnici první třídy č. 9.

Galerie - Další nehoda na přejezdu. Tentokrát vjela řidička v Mělníku pod nákladní vlak - Mělník

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Od pondělí hrozí pokuta, nezapomeňte na elektronickou dálniční známku

Nedělí 31. ledna po čtvrtstoletí definitivně končí éra papírových dálničních známek. Do konce ledna platily ještě staré roční. Nově už budou dálnicím vévodit…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt