*

Policie hledá svědky nehody vězeňského autobusu s kamionem, shání i videa


Dne:15.05.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (4) | Praha | Rating šoku: 2

Region: Praha

Město: Praha

Datum nehody: 13.5.2019, další nehody ze dne 13.5.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS, iDNES.cz

Policie hledá svědky nehody na Pražském okruhu, kde se na začátku května srazil autobus Vězeňské služby s kamionem převážejícím tanky. Srážku, při níž zemřel dozorce, vyšetřují kriminalisté odboru vyšetřování dopravních nehod krajského policejního ředitelství v Praze.

„Kriminalisté přivítají jak svědecké výpovědi, tak také jakýkoli obrazový materiál, tedy fotky či videa, na kterých je průběh dopravní nehody zachycen. V tomto směru žádáme o videozáznamy především ty řidiče, kteří mají svá auta vybavena palubními kamerami,“ sdělil podle serveru iDNES.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Nehoda se stala 3. května hodinu po poledni v oblasti Řeporyjí. Autobus s devíti odsouzenými a deseti příslušníky Vězeňské služby se střetl s kamionem, který převážel na plzeňské Slavnosti svobody dva americké historické tanky patřící Muzeu obrněné techniky ve Smržovce na Liberecku - stíhač tanků M36 Jackson a tank M3 Stuart. Autobus při nehodě shořel, tanky oheň poškodil.

Nehodu nepřežil jeden dozorce, zranění utrpěli další dva pracovníci bezpečnostního sboru a tři vězni. Všichni zranění jsou již podle Vězeňské služby v pořádku. Policie nehodu prověřuje kvůli podezření z obecného ohrožení z nedbalosti.

Galerie - Policie hledá svědky nehody vězeňského autobusu s kamionem, shání i videa

Policie hledá svědky nehody vězeňského autobusu s kamionem, shání i videa
HZS
Policie hledá svědky nehody vězeňského autobusu s kamionem, shání i videa
HZS
Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Použití pásů zvýší šanci na přežití 14krát

Víte, že nepřipoutaní řidiči umírají 14x častěji než ti připoutaní. Nepřipoutaní cestujících na předních sedadlech umírají 6x častěji než připoutaní a…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt