*

Nehoda v Kobylisích si vyžádala 4 zranění - Davídkova ulice


Dne:31.08.2016 | autor: Jan Prošek | Praha | Rating šoku: 3

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Davídkova ulice

Datum nehody: 3.8.2016, další nehody ze dne 3.8.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: tn.cz

Úprava nebo oprava vozovky. To je jev na českých silnicích velmi častý. Podobný obrázek byl k vidění 3. srpna v Kobylisích. Konkrétně v Davídkově ulici. Zde byla doprava vedena jedním jízdním pruhem. Dvě sešrotovaná auta, čtyři zranění. Bilance to není nikterat pozitivní.

Podle očitých svědků se ulicí směrem od centra řítilo šedé Audi vysokou rychlostí. A právě v místě, kde je jen jeden jízdní pruh se tento vůz srazil s Oplem. Jeho řidička se podle všeho koupošela objet zátaras ve svém jízdním pruhu. 
 

Zničená vozidla mají největší defekty na levé straně. Tento incident se neobešel bez zranění a zaklíněných osob. Těm z trosek aut pomohli svědci a ostatní řidiči tímto místem projíždějící. V Opelu kromě řidičky byli další dva muži. 
 

Všechny cestující odvezli zdravotníci do nemocnice. Zda byl jeden z řidičů pod vlivem návikových látek, to ukáží až lékařská vyšetření. Kdo a v jaké míře ponese za zavinění dopravní nehody následky, to ukáže až další vyšetřování.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Srážka s autem v 60 km/h znamená smrt pro 90% chodců

Víte, že při srážce auta a chodce při rychlosti nárazu 30 km/h přežije nehodu 97% chodců? Při rychlosti 50 km/h ovšem nehodu přežije již jen 80% chodců, při…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt