Po nehodě tří kamionů začal jeden hořet. Jeden z řidičů na místě zemřel - Hodkovice


Dne:18.11.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Praha | Rating šoku: 3

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Hodkovice

Datum nehody: 18.11.2019, další nehody ze dne 18.11.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Na Pražském okruhu u Zlatníků – Hodkovic, ve směru na letiště, došlo v pondělí dopoledne k tragické dopravní nehodě tří kamionů. Po nárazu zezadu začal druhý z kamionů hořet. Ve třetím kamionu, jenž převážel osobní automobily, pak zůstal zaklíněný řidič.

Na místo vyjely jednotky HZS Praha i HZS Středočeského kraje z několika stanic, posádky záchranářů a policejní hlídky z Prahy. Dálnice musela být uzavřena. Hasiči nasadili k zásahu vodní „C“ proud i speciální hasící a řezací zařízení Cobra, pomocí kterého rozřezali část hořícího návěsu.

V posledním kamionu se nacházel zaklíněný řidič, kterému již záchranáři nemohli pomoci a lékař byl nucen u něj konstatovat smrt.

U nehody ještě před příjezdem složek IZS pomáhali profesionální vojáci z Tábora, kteří jeli jen o několik vozidel dále za nabouranými kamiony. Za toto jim patří velký dík.

Hasiči za několik desítek minut požár kamionu zlikvidovali a následně asistovali policistům při vyšetřování. Dálnice bude na delší dobu uzavřena. O vyproštění nabouraných kamionů se postará specializovaná firma. Okolnosti a příčina nehody jsou v šetření.

Galerie - VIDEO: Po nehodě tří kamionů začal jeden hořet. Jeden z řidičů na místě zemřel - Hodkovice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Zkontrolujte si platnost dálniční známky. Za jízdu bez ní hrozí pokuty

Systém elektronické dálniční známky, který spravuje Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) a provozuje státní podnik CENDIS, funguje v Česku od 1. 12.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt