*

Po nehodě tří kamionů začal jeden hořet. Jeden z řidičů na místě zemřel - Hodkovice


Dne:18.11.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Praha | Rating šoku: 3

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Hodkovice

Datum nehody: 18.11.2019, další nehody ze dne 18.11.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Na Pražském okruhu u Zlatníků – Hodkovic, ve směru na letiště, došlo v pondělí dopoledne k tragické dopravní nehodě tří kamionů. Po nárazu zezadu začal druhý z kamionů hořet. Ve třetím kamionu, jenž převážel osobní automobily, pak zůstal zaklíněný řidič.

Na místo vyjely jednotky HZS Praha i HZS Středočeského kraje z několika stanic, posádky záchranářů a policejní hlídky z Prahy. Dálnice musela být uzavřena. Hasiči nasadili k zásahu vodní „C“ proud i speciální hasící a řezací zařízení Cobra, pomocí kterého rozřezali část hořícího návěsu.

V posledním kamionu se nacházel zaklíněný řidič, kterému již záchranáři nemohli pomoci a lékař byl nucen u něj konstatovat smrt.

U nehody ještě před příjezdem složek IZS pomáhali profesionální vojáci z Tábora, kteří jeli jen o několik vozidel dále za nabouranými kamiony. Za toto jim patří velký dík.

Hasiči za několik desítek minut požár kamionu zlikvidovali a následně asistovali policistům při vyšetřování. Dálnice bude na delší dobu uzavřena. O vyproštění nabouraných kamionů se postará specializovaná firma. Okolnosti a příčina nehody jsou v šetření.

Galerie - VIDEO: Po nehodě tří kamionů začal jeden hořet. Jeden z řidičů na místě zemřel - Hodkovice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Umíte používat mlhovky? Buďte vidět, ale neoslňujte ostatní řidiče

Podle zákona jsou řidiči povinni zapnout mlhovky vždy, když je mlha, hustě sněží či prší. Jenže zadní mlhovky, aby prosvítily mlhu, jsou velmi silné. Takže…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt