Čelní střet nákladního auta s autobusem si vyžádal 9 zraněných - Morkovice_Slížany


Dne:27.06.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Zlín | Rating šoku: 2

Region: Zlínský kraj

Město: Zlín

Místo: Morkovice_Slížany

Datum nehody: 25.6.2019, další nehody ze dne 25.6.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

V úterý v 17:30 hodin se čelně srazil linkový autobus s nákladním vozidlem v Morkovicích-Slížanech na Kroměřížsku. Zranilo se celkem devět lidí, škoda se šplhá ke 2,5 milionu korun.

 

Podle předběžných informací nedal pětašedesátiletý cizinec v nákladním vozidle přednost třicetiletému řidiči linkového autobusu, který jel po hlavní silnici.

"V době srážky cestovalo v autobuse devatenáct lidí. Po dopravní nehodě museli hasiči vyprostit řidiče autobusu, který zůstal zaklíněný uvnitř. Vrtulník ho poté dopravil do nemocnice v Olomouci," uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Celkově si podle ní nehoda vyžádala devět zraněných lidí, z toho sedm cestujících z autobusu, se zraněním skončil v nemocnici také řidič nákladního vozidla. "Rozsah jednotlivých zranění budou policisté nadále zjišťovat, předběžně se jedná o zranění lehká," dodala mluvčí.

Dechové zkoušky byly u obou řidičů negativní. Silnice v Morkovicích-Slížanech byla po dobu vyšetřování dopravní nehody uzavřena, dopravu řídili policisté. Předběžná škoda, kterou policisté vyčíslili na obou dopravních prostředcích, činí dva a půl milionu korun.

Galerie - Čelní střet nákladního auta s autobusem si vyžádal 9 zraněných - Morkovice_Slížany

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Únava způsobuje více nehod než opilost

Víte, že únava řidiče způsobuje mnohem více nehod než opilost. Odborníci na dopravní nehody zkoumáním zjistili, že pravděpodobnost smrtelné nehody v noci…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt