*

Místem děsivě vypadající nehody na D8 prokličkovalo asi deset řidičů, aniž by pomohli


Dne:02.09.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Rating šoku: 3

Ve středu dopoledne se stala nehoda nákladního vozidla a dodávky na dálnici D8 na 14. kilometru, pravděpodobně kvůli defektu pneumatiky. Přestože nehoda vypadala hrozivě, první desítka řidičů místem nehody jen prokličkovala, aniž by se snažila poskytnout zraněným řidičům první pomoc. Oba skončili v nemocnici.

"Nákladní vozidlo se pravděpodobně vlivem defektu na pneumatice převrátilo na bok a na silnici se vysypal převážený náklad. Dodávka se převrátila na střechu. Dálnice se stala neprůjezdnou v obou směrech," popsala nehodu mluvčí policie Markéte Johnová.

Po nehodě podle ní prokličkovalo mezi rozsypaným nákladem ještě více než desítka vozidel, aniž by některý z řidičů zastavil.

"Mezi prvními, kdo zastavil, byl policista z Ústeckého kraje z Obvodního oddělení Děčín město a řidič vozidla VW Caddy zelené barvy. Oba duchapřítomně okamžitě zjistili situaci a věnovali se zraněným. Pomohli policejní hlídce vyprostit řidiče nákladního vozu, neboť po převrácení auta na bok zůstal v kabině zaklíněný," poděkovala zachráncům policejní mluvčí.

Oba řidiči nabouraných vozů se při nehodě zranili a skončili v nemocnici. Policisté odkláněli dopravu na exitu 9 a z druhé strany na exitu 18. Po několika hodinách byla dálnice opět částečně zprovozněna.

Galerie - Místem děsivě vypadající nehody na D8 prokličkovalo asi deset řidičů, aniž by pomohli

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Nejvíce "bodují" mladí řidiči

Víte, že přibližně každý dvanáctý řidič v ČR má ve svém bodovém hodnocení za rok 2013 minimálně jeden bod. Nejčastěji (ve vztahu k počtu řidičů v dané…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt