Cyklistka bez přilby smetla tři chodce, letěl pro ni vrtulník - Litomyšl


Dne:04.11.2021 | autor: Monika Vojáčková | Pardubice | Rating šoku: 2

Region: Pardubický kraj

Město: Pardubice

Místo: Litomyšl

Datum nehody: 4.11.2021, další nehody ze dne 4.11.2021, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Cyklistka bez přilby smetla tři chodce, letěl pro ni vrtulník - Litomyšl

Dnes po 6. hodině ráno došlo v ulici Průmyslová v Litomyšli ke střetu třicetileté cyklistky se třemi chodci. Pro cyklistku letěl vrtulník, sražení cizinci podle svědků odkulhali, když viděli, že o zraněnou ženu se staral jiný svědek. Policisté hledají svědka v autě.

Cyklistka neměla podle policistů přilbu, její zranění jsou natolik vážná, že alkohol a jiné návykové látky bude muset vyloučit nebo potvrdit laboratorní rozbor krve.

"Chodci z místa dle svědka odešli, jeden z nich doslova odkulhal. Kam šli, to nebylo jisté. Vše nasvědčovalo tomu, že za každou cenu spěchali do zaměstnání," uvedla mluvčí policie Eva Maturová.

Policie hledá řidiče v autě

Policisté z Litomyšle i operativci z řad kriminální policie a vyšetřování se vydali do několika okolních firem zjistit totožnost cizinců.

"Trojici chodců našli, nyní probíhají další kroky k tomu, abychom nehodový děj objasnili. Jelikož to jsou cizinci, podání vysvětlení probíhá za přítomnosti tlumočnice," uvedla mluvčí policie.

Nehoda a míra zavinění jsou nyní předmětem šetření. K rozuzlení může velkou měrou přispět řidič neznámého vozidla, který chvíli před nehodou vyjel ze spodní části ulice Průmyslová směrem k cyklistce a chodcům.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Už máte přezuto? Povinnost zimních pneu začíná dnes

Pneuservisy jsou otevřeny i v době epidemických omezení, přezujte zimní pneumatiky na vašich autech včas. "Již při poklesu teplot pod plus sedm stupňů je…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2024 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt | Nastavení cookies