*

Šest lidí se zranilo při nehodě autobusu, který zůstal zaklíněný mezi stromy - Stříbro


Dne:09.02.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Plzeň | Rating šoku: 2

Region: Plzeňský kraj

Město: Plzeň

Místo: Stříbro

Datum nehody: 7.2.2019, další nehody ze dne 7.2.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS PK

Šest jednotek hasičů zasahovalo u nehody autobusu ve čtvrtek po 18. hodině v kopci mezi Heřmanovou Hutí a průmyslovou zónou u Ostrova u Stříbra. Autobus tam vyjel ze zatáčky a zůstal zaklíněný mezi stromy. Zranění utrpělo celkem šest cestujících, vážně zraněnou ženu musel transportovat vrtulník.

Na místo události vyrazilo šest hasičských jednotek. "Cestu k zásahu značně komplikovalo namrzající mrholení (jak se zachovat při smyku čtěte zde). Hasiči zjistili, že v autobusu cestovalo 17 osob různých národností, které autobus pravidelně vozil do nedaleké průmyslové zóny, kde pracují," uvedl mluvčí hasičů Petr Poncar.

Jednu zraněnou ženu museli hasiči vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Po vyproštění ji záchranáři letecky transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň. Dalších pět osob se podle Poncara zranilo lehce.

Hasiči stabilizovali autobus proti pohybu, nasvítili místo nehody, spolupracovali se záchranáři při ošetření zraněných a připravili přistávací plochu pro vrtulník LZS. Nezraněné cestující následně rozvezl evakuační autobus Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje do míst jejich ubytování. Komunikace byla po dobu zásahu uzavřena.

Galerie - Šest lidí se zranilo při nehodě autobusu, který se zaklínil mezi stromy - Stříbro

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Únava způsobuje více nehod než opilost

Víte, že únava řidiče způsobuje mnohem více nehod než opilost. Odborníci na dopravní nehody zkoumáním zjistili, že pravděpodobnost smrtelné nehody v noci…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt