Náklaďák slisoval osobní auto o kamion, osádka jako zázrakem přežila - Bílina


Dne:21.05.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Ústí nad Labem | Rating šoku: 3

Region: Ústecký kraj

Město: Ústí nad Labem

Místo: Bílina

Datum nehody: 20.5.2019, další nehody ze dne 20.5.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: iDNES.cz

Hrozivě vypadající nehoda se stala v pondělí odpoledne na hlavním tahu z Teplic do Bíliny - na Teplickém Předměstí v Bílině. Nákladní vozidlo tam zezadu narazilo do malého osobního auta a přimáčklo ho na před ním stojící kamion. Z auta byl v okamžiku kus šrotu, dvoučlenná osádka utrpěla pouze lehká zranění.

„Řidič nákladního vozidla nejprve zezadu narazil do osobního auta, a to pak následkem nárazu nabouralo do dalšího kamionu, který stál před ním,“ řekl iDNES mluvčí teplické policie Daniel Vítek s tím, že policie nehodu dále vyšetřuje.

Řidič nákladního vozidla i šofér kamionu vyvázli bez zranění. Dvoučlenná osádka osobního auta skončila v nemocnici, jednoho pasažéra museli z vraku vyprostit hasiči.

„Dva zraněné jsme převezli do traumacentra ústecké nemocnice. Jeden pacient letěl vrtulníkem, protože byl v autě zaklíněný a bylo u něj podezření na možné vážné zranění. Druhého jsme přepravili sanitkou,“ sdělil mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník.

Po všech vyšetřeních v nemocnici se ukázalo, že oba pacienti vyvázli jen s lehkými zraněními. „Po krátké hospitalizaci byli propuštěni domů,“ uvedl mluvčí Krajské zdravotní Ivo Chrástecký.

„U nehody zasahovaly dvě hasičské jednotky, jednak jednotka HZS ze stanice Bílina a také podniková jednotka Doly Bílina,“ doplnil mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan.

Galerie - Nákladní auto přimáčklo osobák ke kamionu, z auta zbyl kus šrotu - Bílina

Nákladní auto přimáčklo osobák ke kamionu, z auta zbyl kus šrotu - Bílina
iDNES.cz
Nákladní auto přimáčklo osobák ke kamionu, z auta zbyl kus šrotu - Bílina
iDNES.cz
Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Pozor na svíčky, prskavky a další vánoční dekorace. Můžou vás stát život

Adventní věnce Adventní věnce plněné pilinami a bez nehořlavých podložek jsou určeny pouze k dekoraci a svíčky na nich bychom nikdy neměli zapalovat.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt