Opilá a zfetovaná řidička nabourala do policejního vozu. Jeden z policistů přišel o život


Dne:06.07.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Rating šoku: 3

V ulici 5. května v Praze se v neděli v podvečer stala tragická nehoda. Řidička mercedesu se zde střetla s policejní octavií, ve které cestovali tři lidé – dva policisté a jedna policistka. Jednalo se o hlídku z Moravskoslezského kraje, dvaatřicetiletý policista nehodu nepřežil, ostatní utrpěli vážná zranění.

Při střetu došlo ke značnému poškození služebního vozu. Zatímco řidička mercedesu vyvázla s úrazem zápěstí, posádka policejního vozidla, která eskortovala osobu z Moravskoslezského kraje do Prahy, dopadla podstatně hůře.

"40letá policistka cestující jako spolujezdkyně utrpěla pohmožděniny hlavy a zad. 34letý policista jedoucí jako řidič vozidla utrpěl těžká zranění a po nezbytném ošetření byl transportován do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, stejně jako jeho kolegyně. Nejvážněji zraněn byl 32letý policista jedoucí jako spolujezdec vzadu. Ten utrpěl vážná mnohačetná poranění a záchranáři jej hodinu resuscitovali. Bohužel i přes veškerou snahu svědků, záchranářů i dalších složek IZS 32letý moravskoslezský policista na místě zemřel," uvedl policejní mluvčí.

Ulice byla ve směru na Brno zcela uzavřena. Dopravu odkláněly policejní hlídky. U řidičky mercedesu proběhla dechová zkouška na alkohol s pozitivním výsledkem, nadýchala více než dvě promile. Stejně tak u řidičky vyšel pozitivně orientační test na drogy, přičemž test reagoval pozitivně na více typů látek. Veškeré okolnosti a příčiny této tragické nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.

Galerie - Opilá a zfetovaná řidička nabourala do policejního vozu. Jeden z policistů přišel o život

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Dovolená u moře může skončit tragicky díky zpětnému proudu!

Víte co znamená zpětný proud v moři? Jeho neznalost může i zabíjet. Jak se v takové situaci chovat? Zpětný proud nastává v mořích, kde je pozvolný přístup…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt