*

Opilá a zfetovaná řidička nabourala do policejního vozu. Jeden z policistů přišel o život


Dne:06.07.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Rating šoku: 3

V ulici 5. května v Praze se v neděli v podvečer stala tragická nehoda. Řidička mercedesu se zde střetla s policejní octavií, ve které cestovali tři lidé – dva policisté a jedna policistka. Jednalo se o hlídku z Moravskoslezského kraje, dvaatřicetiletý policista nehodu nepřežil, ostatní utrpěli vážná zranění.

Při střetu došlo ke značnému poškození služebního vozu. Zatímco řidička mercedesu vyvázla s úrazem zápěstí, posádka policejního vozidla, která eskortovala osobu z Moravskoslezského kraje do Prahy, dopadla podstatně hůře.

"40letá policistka cestující jako spolujezdkyně utrpěla pohmožděniny hlavy a zad. 34letý policista jedoucí jako řidič vozidla utrpěl těžká zranění a po nezbytném ošetření byl transportován do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, stejně jako jeho kolegyně. Nejvážněji zraněn byl 32letý policista jedoucí jako spolujezdec vzadu. Ten utrpěl vážná mnohačetná poranění a záchranáři jej hodinu resuscitovali. Bohužel i přes veškerou snahu svědků, záchranářů i dalších složek IZS 32letý moravskoslezský policista na místě zemřel," uvedl policejní mluvčí.

Ulice byla ve směru na Brno zcela uzavřena. Dopravu odkláněly policejní hlídky. U řidičky mercedesu proběhla dechová zkouška na alkohol s pozitivním výsledkem, nadýchala více než dvě promile. Stejně tak u řidičky vyšel pozitivně orientační test na drogy, přičemž test reagoval pozitivně na více typů látek. Veškeré okolnosti a příčiny této tragické nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.

Galerie - Opilá a zfetovaná řidička nabourala do policejního vozu. Jeden z policistů přišel o život

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Použití pásů zvýší šanci na přežití 14krát

Víte, že nepřipoutaní řidiči umírají 14x častěji než ti připoutaní. Nepřipoutaní cestujících na předních sedadlech umírají 6x častěji než připoutaní a…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt