*

Na začátku D1 se stala vážná dopravní nehoda - Brněnská ulice


Dne:04.08.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (8) | Praha | Rating šoku: 3

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Brněnská ulice

Datum nehody: 3.8.2016, další nehody ze dne 3.8.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Ve středu 3. srpna narušila plynulost provozu na dálnici D1 vážná dopravní nehoda. Karambol okamžitě zastavil dopravu ve všech šesti pruzích. Na místo takřka okamžitě vyrazili zástupci integrovaného záchranného sboru.

V Brněnské ulici v hlavním městě České republiky došlo ve středu odpoledne k vážné dopravní nehodě. Řidič dodávky pravděpodobně přehlédl kamion stojící na konci kolony a narazil do něj. Na místo dopravní nehody okamžitě vyrazilo několik jednotek HZS Praha, hlídky Policie České republiky a Městská Policie města Prahy. Oslovena byla posádka RZP ZZS HMP. Vypraven byl také vrtulník LTS Kryštof 01.

Doprava byla na dálnici D1 ihned zastavena. Provoz byl přerušen ve všech šesti pruzích, stály tedy oba směry. Hasiči celkem obtížně vyprostili zaklíněného řidiče dodávky. Poraněný muž byl předán do péče záchranářům. Vrtulník letecké záchranné služby pacienta okamžitě přepravil do nemocnice. Přesné okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování.

Po ukončení zásahu složek integrovaného záchranného systému byl směr na Brno plně zprůjezdněný, směr na Praha byl průjezdný jen jedním jízdním pruhem. 

Galerie - Na začátku D1 se stala vážná dopravní nehoda - Brněnská ulice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Ojeté zimní pneu mají v létě horší vlastnosti než letní

Víte, že opotřebované zimní pneumatiky jsou v létě na vozovce více nebezpečné než opotřebované letní pneumatiky? Vyplývá to z testu Autoklubu ČR. Zatímco v…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt