*

Muž bez řidičáku naboural v centru Vamberka - Husovo náměstí


Dne:15.07.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (3) | Hradec Králové | Rating šoku: 2

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Husovo náměstí

Datum nehody: 8.7.2016, další nehody ze dne 8.7.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

V Královehradeckém kraji se stala kuriózní dopravní nehoda. V centru pětitisícového města Vamberk ve večerních hodinách naboural řidič vozu Ford Mondeo. Běžná dopravní nehoda vzniklá nepozorností, chtělo by se napsat. Jenomže mladý muž za volantem nebyl vlastníkem řidičského oprávnění.

Jednadvacetiletý mladík jel od obce Záměl směrem k Husovu náměstí. V levotočivé zatáčce najel na chodník vpravo od silnice, poté se dostalo jeho auto to smyku. Přelétl přes silnici na druhý chodník a přední částí auta narazil do zdi domu. Od té se automobil odrazil do středu silnice.

Na místo nehody dorazili policisté a nestačili se divit. Mladík jim nemohl předložit řidičský průkaz, neboť mu ho strážníci 29. června tohoto roku zabavili. Důvodem byl pozitivní test na návykové látky – amfetamin/metamfetamin.
 

Rovněž zajímavá byla dechová zkouška, kterou po příjezdu policistů mladík podstoupil. Při ní totiž řidič nadýchal 1,58 promile alkoholu. Nyní čelí podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykových látek. Škoda této dopravní nehody byla vyčíslena na čtyřicet tisíc korun. 

Galerie - Muž bez řidičáku naboural v centru Vamberka - Husovo náměstí

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Pozor na svíčky, prskavky a další vánoční dekorace. Můžou vás stát život

Adventní věnce Adventní věnce plněné pilinami a bez nehořlavých podložek jsou určeny pouze k dekoraci a svíčky na nich bychom nikdy neměli zapalovat.…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt