*

Policie pátrá po motorkáři, který srazil dítě a ujel - Těptín


Dne:03.04.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Střední Čechy | Rating šoku: 1

Region: Středočeský kraj

Město: Střední Čechy

Místo: Těptín

Datum nehody: 1.4.2019, další nehody ze dne 1.4.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník Policie

Dopravní policisté z Územního odboru Praha venkov – jih prosí veřejnost o pomoc při pátrání po motorkáři, který ujel od vážné dopravní nehody. 1. dubna v 17:50 srazil nezletilého chlapce v obci Těptín, před rodinným domem v ulici Táhlá.  

"Nezletilý chlapec přebíhal vozovku před projíždějícím motocyklem, v důsledku čehož došlo k jejich vzájemnému střetu. Chlapec zůstal po nehodě ležet na vozovce a řidič motocyklu, aniž by chlapci poskytl první pomoc, z místa dopravní nehody ujel," uvedla k nehodě policejní mluvčí Marcela Pučelíková. 

Chlapec utrpěl středně těžká poranění, se kterými byl převezen do nemocnice. Řidič jel na motocyklu typu enduro, zatím není jasné, zda měl registrační značku. Motorkář měl černé oblečení a oranžové prvky na přilbě.

"Policisté přivítají jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění neznámého motocyklisty a zároveň žádají svědky této dopravní nehody, aby své poznatky související s tímto případem sdělili na tel. 974 882 456, 974 882 450 nebo na bezplatnou telefonní linku 158. Svou pomocí mohou výrazně přispět k objasnění okolností a vypátrání neznámého řidiče," dodala mluvčí policie.

Galerie - Policie pátrá po motorkáři, který srazil dítě a ujel - Těptín

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Podhuštěné pneumatiky

Věděli jste, že podhuštěné pneumatiky se mohou zahřát až na teplotu 80°C? Pokud máte správně nahuštěnou pneumatiku, můžete si všimnou, že po zastavení je na…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt