*

Policie hledá svědky nehody, při níž zemřel motorkář jedoucí na dálnici v protisměru


Dne:16.07.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Rating šoku: 2

Datum nehody: 3.7.2020, další nehody ze dne 3.7.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Na dálnici D48 ve směru jízdy od obce Pazderná na Frýdek Místek se čelně střetl motocyklista s jedním osobním vozidlem a následně i druhým. Nehodu nepřežil. Policisté prosí případné svědky, aby se ozvali.

"V pátek 3. července krátce po 17. hodině došlo na úrovni sjezdové větve dálnice D48 k čelnímu střetu motocyklu Honda CBR 600F a osobního vozidla Hyundai i20, následně se motocykl střetl také s druhým vozidlem Opel Meriva," upřesnila mluvčí policie Zlatuše Viačková.

Před kolizí jel motorkář na dálnici D48 v protisměru, po nehodě byl letecky transportován do fakultní nemocnice, kde zemřel.

"Obracíme se na svědky, kteří v pátek 3. 7. kolem 17. hodiny místem dopravní nehody projížděli. Žádáme i řidiče vozidel, kteří ve svém vozidle mají palubní kameru a mohou disponovat záběry z místa nehody, aby se neprodleně přihlásili," vyzvala svědky policejní mluvčí.

Jakékoli informace přijme každé oddělení Policie ČR i bezplatná linka 158. Přímo mohou svědci kontaktovat 1. oddělení obecné kriminality Územního odboru Frýdek Místek na telefonu 974 732 369 nebo 974 732 451.

Galerie - Policie hledá svědky nehody, při níž zemřel motorkář jedoucí na dálnici v protisměru

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Dovolená u moře může skončit tragicky díky zpětnému proudu!

Víte co znamená zpětný proud v moři? Jeho neznalost může i zabíjet. Jak se v takové situaci chovat? Zpětný proud nastává v mořích, kde je pozvolný přístup…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt