*

Mladík o strom rozpůlil Octavii - Bolehošť


Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Bolehošť

Datum nehody: 13.2.2014, další nehody ze dne 13.2.2014, dopravní nehody dnes

Zdroj: Orlicky.net

Před pátou hodinou večerní došlo na silnici II/304 mezi Týništěm nad Orlicí a Opočnem k tragické dopravní nehodě osobního auta, které vyjelo mimo vozovku a narazilo do stromu. Jeho řidič nehodu nepřežil.

"U obce Bolehošť řidič osobního vozidla Škoda Octavia z dosud nezjištěných příčin vyjel vlevo mimo pozemní komunikaci, kde narazil do stromu. 26letý řidič na místě zemřel," řekl serveru Orlický.net tiskový mluvčí královéhradecké policie Jan Čížkovský. Podle fotoreportéra Lukáše Müllera na místě nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému včetně vrtulníku letecké záchranné služby. Záchranáři museli nejprve místo události nalézt. "Řidič se ve vozidle nacházel sám, policisté čtyři hodiny došetřovali a zaměřovali místo nehody. Silnice byla uzavřena pro veškerou dopravu, objízdné trasy byly vedeny přes Bolehošť," dodal Čížkovský. Zda řidič byl či nebyl pod vlivem alkoholu, či návykových látek určí až výsledek nařízené soudní pitvy. Bližší okolnosti a průběh nehody jsou předmětem dalšího šetření rychnovských policistů. Na Rychnovsku jde již od druhou tragickou dopravní nehodu v tomto roce, kdy zemřel mladý člověk po nárazu do stromu. Na začátku ledna stejně starý mladík vylétl ze silnice mezi Rychnovem nad Kněžnou a Javornicí.

Příspěvek zaslaný našim čtenářem.

Galerie - Mladík o strom rozpůlil Octavii - Bolehošť

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Ojeté zimní pneu mají v létě horší vlastnosti než letní

Víte, že opotřebované zimní pneumatiky jsou v létě na vozovce více nebezpečné než opotřebované letní pneumatiky? Vyplývá to z testu Autoklubu ČR. Zatímco v…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt