*

Opilý řidič nahradil chybějící kolo skateboardem a vydal se do ulic


Dne:21.03.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Rating šoku: 1

Jaké všechny přestupky stačil spáchat dvaapadesátiletý řidič během své krátké jízdy v Opavě? Policisté ho zastavili  před polednem 19. března. Za svou felicií měl připojený vozík, jehož chybějící kolo nahradil skateboardem, takže poškodil silnici. Navíc nadýchal 1,2 promile, neměl platnou technickou a jeho SPZ je evidovaná mezi kradenými .

"Pozornost hlídky upoutala nestandardní situace – místo kola vozíku spatřili policisté skateboard, který za sebou zanechával v povrchu vozovky rýhy. To však nebylo veškeré zjištění této silniční kontroly a výčet zjištěných skutečností je vskutku dlouhý," uvedla policejní mluvčí Gabriela Pokorná.

Automobil byl opatřen registrační značkou, evidovanou jako odcizená. Vůz ani vozík neměl platnou technickou kontrolu. Orientační dechová zkouška dvaapadesátiletého řidiče navíc ukázala hodnotu přesahující 1,2 promile alkoholu.

"Řidič doznal policistům požití francovky a odůvodnil jej léčebným účinkem. Muž se podrobil lékařskému vyšetření a odběru biologického materiálu. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz a osvědčení o registraci vozidla," dodala mluvčí policie.

Opavští policisté nyní prověřují okolnosti poškození povrchu silnice v ulicích Hobzíkova a třída Spojenců.

Galerie - Opilý řidič nahradil chybějící kolo skateboardem a vydal se do ulic

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Pokud uvíznete na přejezdu, proražte závory! Video vám ukáže i další způsoby

"Pokud už se vám někdy stane, že uvíznete na železničním přejezdu mezi sklopenými závorami, na nic nečekejte a PRORAŽTE ZÁVORU!!!" uvedlo Ministerstvo dopravy…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt