*

VIDEO: Policisté pátrají po řidiči kamionu, který hazardoval na přejezdu


Dne:28.06.2019 | autor: Monika Vojáčková | Rating šoku: 2

VIDEO: Řidič kamionu hazardoval na přejezdu, od nehody ujel

Na železničním přejezdu, na poměrně úzké silnici a navíc přes plnou čáru. Takto nebezpečně se rozhodl předjíždět další nákladní auta dosud neznámý řidič kamionu na Svitavsku. Způsobil dopravní nehodu, od které ujel. 

"Doposud neznámý řidič s nákladním vozidlem a přívěsem nejen, že nerespektoval vodorovné dopravní značení (plnou čáru), ale ještě se rozhodl předjíždět kolonu vozidel těsně před železničním přejezdem," uvedl policejní mluvčí Ondřej Zeman. Řidič navíc od nehody ujel.

"Jeho jednání se mu vzápětí vymstilo. Hned za železničním přejezdem se bočně střetl s jedním z předjížděných vozidel. Způsobil tak škodu nejméně za 15 tisíc korun. Od způsobené nehody následně ujel," dodal mluvčí s tím, že řidiči nákladního vozidla hrozí ve správním řízení až jeden rok zákazu činnosti a ztráta 7 bodů.

Nehoda se stala na silnici číslo I/34 ve směru ze Svitav na Poličku už 17. června kolem poledne, ale policisté se rozhodli hazardní chování řidiče kamionu zveřejnit na videu až nyní.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Znáte pravidlo dvou sekund? Může vám zachránit život

"O naší bezpečnosti za volantem rozhoduje doslova každý okamžik a každý metr. Apelujeme na všechny řidiče, aby dodržovali bezpečnou vzdálenost mezi vozidly,"…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt