*

Na vleku vezl čerstvě namíchaný beton, způsobil hromadnou nehodu - Chrudim


Dne:28.07.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (3) | Pardubice | Rating šoku: 2

Region: Pardubický kraj

Město: Pardubice

Místo: Chrudim

Datum nehody: 26.7.2019, další nehody ze dne 26.7.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: HZS Pardubického kraje

Celkem pět dopravních prostředků bouralo v pátek kolem 16. hodiny na obchvatu Chrudimi, který hromadná nehoda zablokovala na několik hodin. Řidič osobního auta Škoda Fabia vezl na vleku namíchanou čerstvou betonovou směs. Podle velitele hasičů se pravděpodobně při vysoké rychlosti vozík rozkýval a utrhl se. Postupně kvůli němu naboural také motocykl, další dva osobní vozy a nákladní automobil, pět lidí se zranilo, z toho dva vážně.

"Na místě byly dvě těžce zraněné osoby z motocyklu a jedna osoba z osobního vozidla, která byla zasypána převážející betonovou směsí," uvedla k nehodě mluvčí hasičů Pardubického kraje Vendula Horáková.

Celkem se zranilo pět lidí, na místo nehody byl přivolán i vrtulník Letecké záchranné služby. "Na místě se nacházelo celkem pět zraněných osob z toho dvě utrpěly vážná zranění dolních končetin, pánve a hrudníku. Okamžitě po příjezdu vozů ZZS byl u pacientů zjištěn rozsah poranění, po ošetření a léčbě je posádky převezly do FN Hradec králové. Ostatní zranění po ošetření posádky převezly do Chrudimské a Pardubické nemocnice," upřesnili záchranáři.

Hasiči poskytovali první předlékařskou pomoc, asistovali a pomáhali zdravotnické záchranné službě s ošetřením zraněných. Dále  odstraňovali následky nehody, při nehodě navíc došlo k rozbití skleněné výplně protihlukové stěny.

Galerie - Na vleku vezl čerstvě namíchaný beton, způsobil hromadnou nehodu - Chrudim

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Brzdná dráha při rychlosti 160 km/h

Možná jste již dříve zaznamenali návrh na zvýšení nejvyšší povolené rychlosti na dálnících ze stávajících 130 km/h na 160 km/h. Jaké to bude mít následky?…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt