*

Policejní vůz začal po nehodě v tunelu Blanka hořet. Policistka zachránila své kolegy - Blanka


Dne:20.12.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (5) | Praha | Rating šoku: 3

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Blanka

Datum nehody: 20.12.2020, další nehody ze dne 20.12.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Hlídka dopravních policistů z Oddělení řízení dopravy vyjížděla v neděli dopoledne prověřit oznámení o psech pobíhajících u tunelu Blanka u výjezdu na Trojský most v Praze. U výjezdu z tunelu ale havarovali, služební vůz skončil na střeše a vzplanul, zranění utrpěli dva policisté a jedna policistka.

Služební vůz skončil po havárii převrácený na střeše a začal hořet. Všichni tři policisté utrpěli zranění. Policistce se podařilo v zadním prostoru vozu vykopnout okno a pak oběma kolegům pomohla z vozu ven.

Oba policisté i policistka skončili v péči záchranářů. Řidiče záchranáři převezli po ošetření s úrazem hlavy a zlomeninou zápěstí do Ústřední vojenské nemocnice Střešovice, policistku s úrazem hlavy a hrudníku do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a posledního policistu s úrazem hlavy do Fakultní nemocnice v Motole. Všichni tři utrpěli středně těžká zranění.

Provoz v tunelu musel být v obou směrech zastaven. Veškeré okolnosti a příčiny nehody nyní zjišťují policisté z Oddělení dopravních nehod. Na místo dorazila jednotka HZS Praha ze stanice Chodov s technickým automobilem s hydraulickou rukou. Hasiči nakonec vlastními silami ohořelé torzo vozu převrátili zpět na kola.

Galerie - Policejní vůz začal po nehodě v tunelu Blanka hořet. Policistka zachránila své kolegy - Blanka

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Při nákupu elektronické dálniční známky buďte pozorní, špatná SPZ je nevratná

Už skoro 700 tisíc řidičů si pořídilo novou elektronickou dálniční známku. Od 1. února 2021 se na dálnici budete moci vypravit už jen s ní. Koupit e-známku…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt