Policejní vůz začal po nehodě v tunelu Blanka hořet. Policistka zachránila své kolegy - Blanka


Dne:20.12.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (5) | Praha | Rating šoku: 3

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Blanka

Datum nehody: 20.12.2020, další nehody ze dne 20.12.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Hlídka dopravních policistů z Oddělení řízení dopravy vyjížděla v neděli dopoledne prověřit oznámení o psech pobíhajících u tunelu Blanka u výjezdu na Trojský most v Praze. U výjezdu z tunelu ale havarovali, služební vůz skončil na střeše a vzplanul, zranění utrpěli dva policisté a jedna policistka.

Služební vůz skončil po havárii převrácený na střeše a začal hořet. Všichni tři policisté utrpěli zranění. Policistce se podařilo v zadním prostoru vozu vykopnout okno a pak oběma kolegům pomohla z vozu ven.

Oba policisté i policistka skončili v péči záchranářů. Řidiče záchranáři převezli po ošetření s úrazem hlavy a zlomeninou zápěstí do Ústřední vojenské nemocnice Střešovice, policistku s úrazem hlavy a hrudníku do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a posledního policistu s úrazem hlavy do Fakultní nemocnice v Motole. Všichni tři utrpěli středně těžká zranění.

Provoz v tunelu musel být v obou směrech zastaven. Veškeré okolnosti a příčiny nehody nyní zjišťují policisté z Oddělení dopravních nehod. Na místo dorazila jednotka HZS Praha ze stanice Chodov s technickým automobilem s hydraulickou rukou. Hasiči nakonec vlastními silami ohořelé torzo vozu převrátili zpět na kola.

Galerie - Policejní vůz začal po nehodě v tunelu Blanka hořet. Policistka zachránila své kolegy - Blanka

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Telefonování za jízdy = 0,8 promile alkoholu v krvi

Víte, že telefonování řidiče za jízdy je stejně nebezpečné jako jízda pod vlivem alkoholu? A to i v případě, že používáte hands-free. Hned několik průzkumů…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt