Dvě motorkářky zemřely. Pětadvacetiletá řidička se střetla se srncem, další narazila do stromu


Dne:26.07.2023 | autor: Monika Vojáčková | Rating šoku: 3

Dvě motorkářky zemřely. Pětadvacetiletá řidička se střetla se srncem, další narazila do stromu

Během uplynulých dní přišly o život dvě motorkářky. Teprve pětadvacetiletá žena havarovala u Chlumce nad Cidlinou na Královéhradecku, když jí do silnice vběhl srnec. Další řidička zemřela po nárazu do stromu na Třebíčsku.

První nehoda se stala v katastru obce Lovčice na silnici II/611 u Chlumce nad Cidlinou. V sobotu krátce po 14:30 náhle vyběhl z pravého silničního příkopu srnec přímo do jízdní dráhy motocyklu, který řídila pětadvacetiletá žena.

"Vlivem střetu řidička spadla na silnici a motorka zajela do příkopu, kde narazila do stromu. Žena byla s vážným zraněním letecky transportována do nemocnice, kde po několika hodinách bohužel zemřela," uvedla mluvčí Královéhradecké krajské policie Iva Kormošová.

Policisté na motocyklu zn. Kawasaki odhadli škodu na 30 tisíc korun a srnce, který na místě uhynul, předali mysliveckému hospodáři. Přesné okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření hradeckých policistů.

Na Třebíčsku havarovala motorkářka do stromu

V pondělí, krátce po půl deváté ráno, přijali policisté na integrovaném operačním středisku oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/399 mezi obcemi Jinošov a Velká Bíteš v kraji Vysočina.

"Z dosud nezjištěných příčin zde havarovala řidička s motocyklem. Po nárazu do stromu utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedla mluvčí policie Dana Čírtková.

Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Místo dopravní nehody bylo průjezdné kyvadlově. Další okolnosti dopravní nehody budou předmětem policejního šetření.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Údaje z registru vozidel či o STK jsou na internetu díky Datové kostce

Projekt Datová kostka, který je přístupný na adrese dataovozidlech.cz, umožňuje motoristům si vyhledat podle zadaných parametrů vybrané statistiky a…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt