VIDEO: Dva náklaďáky mezi sebou slisovaly osobní vůz - Novopacká ulice


Dne:09.06.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Praha | Rating šoku: 3

Region: Praha

Město: Praha

Místo: Novopacká ulice

Datum nehody: 8.6.2020, další nehody ze dne 8.6.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Na Pražském okruhu, před nájezdem na Novopackou ulici u Horních Počernic, došlo v pondělí ráno k vážné dopravní nehodě, při které se srazily dva nákladní vozy s osobním automobilem značky Toyota. Zdemolovaný osobák zůstal po nehodě zaklíněný mezi dvěma náklaďáky, hasiči vyprošťovali zaklíněnou ženu dlouhých 40 minut.

Pomoc na místo přivolal ihned po střetu automatický systém eCall. Na místo vyjely jednotky HZS Praha ze stanic Chodov, Strašnice a Satalice, posádky ZZS HMP, hlídky Policie ČR a povolán byl rovněž vrtulník LZS Kryštof 01.

V osobním voze cestovali dva lidé – muž a žena. Zatímco řidič se z vozu dokázal dostat sám, žena zůstala zaklíněna v troskách. Hasiči ji vyprošťovali 40 minut. Mimo jiné museli nadzvednout jeden z nákladních vozů a rozstříhat část vraku Toyoty. Ženu po vyproštění předali do péče záchranářům, kteří ji po ošetření letecky přepravili do nemocnice. Tam skončil také muž, kterého si do své péče převzala pozemní posádka záchranářů.

Po zadokumentování nehody policisty hasiči vyprostili pomocí automobilového jeřábu vrak osobního vozu zpod náklaďáku a všechny automobily odklidili na stranu. Po dobu zásahu složek IZS byla komunikace ve směru na Novopackou ulici (směr centrum) uzavřena. Veškeré okolnosti a příčiny vzniku nehody jsou v šetření.

Galerie - VIDEO: Dva náklaďáky mezi sebou slisovaly osobní vůz - Novopacká ulice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Matka nechala batole v rozpáleném autě půl hodiny. I pár minut může dítě zabít

Pravděpodobně velkému neštěstí zabránili policisté, když ve středu rozbili okno vozidla s půlročním batoletem, jehož matka si dobrou půlhodinku zařizovala…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt