*

Dopravní nehodu na Českolipsku nepřežili dva policisté - Obora


Dne:29.12.2014 | autor: Kamil Štajgl | Galerie (1) | Liberec | Rating šoku: 3

Region: Liberecký kraj

Město: Liberec

Místo: Obora

Datum nehody: 29.12.2014, další nehody ze dne 29.12.2014, dopravní nehody dnes

Zdroj: Info a foto: Policie ČR

Vážnou nehodou dnes 29.12.2014 skončil střet dodávky a kamiónové soupravy u obce Obora na Českolipsku. Při nehodě zemřeli dva lidé z dodávky, třetí byl s vážným zraněním letecky přepraven do nemocnice.

Na silnici první třídy č. 38 u obce Obora  na Českolipsku došlo dnes ráno k tragické dopravní nehodě, při které došlo ke střetu služebního vozidla Policie ČR zn. VW Transporter s protijedoucím kamionem. Ve služebním vozidle PČR byli v době nehody tři policisté. Dva kolegové šestapadesátiletý kriminalista a jednatřicetiletý příslušník uniformované policie zemřeli na místě nehody. Třetí osmadvacetiletý policista byl s těžkým zraněním letecky transportován na traumacentrum Krajské nemocnice v Liberci. Policisté jeli na hraniční přechod Petrovice, kde měli od německých kolegů převzít pro účely trestního řízení osobu, na kterou byl vydán evropský zatýkací rozkaz. Příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Galerie - Dopravní nehodu na Českolipsku nepřežili dva policisté - Obora

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Začátek automobilky Lamborghini

Věděli jste, že zakladatel automobilky Lamborghini, pan Ferrucio Lamborghini, začal jako první vyrábět klimatizace a zemědělskou techniku, konkrétně…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt