Chtěl vzít stopaře, ale senior za ním nedobrzdil - Přepychy


Dne:25.05.2023 | autor: Monika Vojáčková | Hradec Králové | Rating šoku: 2

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Přepychy

Datum nehody: 21.5.2023, další nehody ze dne 21.5.2023, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Chtěl vzít stopaře, ale senior za ním nedobrzdil - Přepychy

Kuriózní nehoda se stala v neděli odpoledne u Přepych na Rychnovsku. Devětačtyřicetiletý řidič tam u krajnice zastavil stopaři, ale osmdesátiletý řidič jedoucí za ním již nedobrzdil a do stojícího automobilu narazil. Senior i jeho spolujezdkyně byli z místa nehody převezeni do nemocnice.

"Po 16. hodině vyjížděli rychnovští dopravní policisté k nehodě osobních automobilů značek Škoda Octavia a Suzuki Wagon. K dopravní nehodě došlo na silnici II. třídy v katastru obce Přepychy," upřesnila mluvčí rychnovské policie Eliška Pospíšilová.

Devětačtyřicetiletý řidič automobilu Škoda jedoucí ve směru na Týniště nad Orlicí zastavil stopující osobě a rozhodl se ji svézt. Ve stejném směru však jel osmdesátiletý senior s vozidlem Suzuki, který z dosud nezjištěných příčin do zastaveného automobilu narazil.

Senior i jeho o dva roky mladší spolujezdkyně byli z místa nehody převezeni do nemocnice. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření rychnovských policistů.

"Policisté u obou řidičů vyloučili přítomnost alkoholu provedenou dechovou zkouškou. Hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun. Z důvodu vzniklých závad policisté u automobilů zadrželi osvědčení o registraci vozidla," uvedla policejní mluvčí.

 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Od pondělí hrozí pokuta, nezapomeňte na elektronickou dálniční známku

Nedělí 31. ledna po čtvrtstoletí definitivně končí éra papírových dálničních známek. Do konce ledna platily ještě staré roční. Nově už budou dálnicím vévodit…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt