Chtěl vzít stopaře, ale senior za ním nedobrzdil - Přepychy


Dne:25.05.2023 | autor: Monika Vojáčková | Hradec Králové | Rating šoku: 2

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Přepychy

Datum nehody: 21.5.2023, další nehody ze dne 21.5.2023, dopravní nehody dnes

Zdroj: PČR

Chtěl vzít stopaře, ale senior za ním nedobrzdil - Přepychy

Kuriózní nehoda se stala v neděli odpoledne u Přepych na Rychnovsku. Devětačtyřicetiletý řidič tam u krajnice zastavil stopaři, ale osmdesátiletý řidič jedoucí za ním již nedobrzdil a do stojícího automobilu narazil. Senior i jeho spolujezdkyně byli z místa nehody převezeni do nemocnice.

"Po 16. hodině vyjížděli rychnovští dopravní policisté k nehodě osobních automobilů značek Škoda Octavia a Suzuki Wagon. K dopravní nehodě došlo na silnici II. třídy v katastru obce Přepychy," upřesnila mluvčí rychnovské policie Eliška Pospíšilová.

Devětačtyřicetiletý řidič automobilu Škoda jedoucí ve směru na Týniště nad Orlicí zastavil stopující osobě a rozhodl se ji svézt. Ve stejném směru však jel osmdesátiletý senior s vozidlem Suzuki, který z dosud nezjištěných příčin do zastaveného automobilu narazil.

Senior i jeho o dva roky mladší spolujezdkyně byli z místa nehody převezeni do nemocnice. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření rychnovských policistů.

"Policisté u obou řidičů vyloučili přítomnost alkoholu provedenou dechovou zkouškou. Hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun. Z důvodu vzniklých závad policisté u automobilů zadrželi osvědčení o registraci vozidla," uvedla policejní mluvčí.

 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Pokud uvíznete na přejezdu, proražte závory! Video vám ukáže i další způsoby

"Pokud už se vám někdy stane, že uvíznete na železničním přejezdu mezi sklopenými závorami, na nic nečekejte a PRORAŽTE ZÁVORU!!!" uvedlo Ministerstvo dopravy…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt