*

Cesta z diskotéky skončila tragicky - Kojetín


Dne:25.07.2016 | autor: Jan Prošek | Galerie (4) | Olomouc | Rating šoku: 2

Region: Olomoucký kraj

Město: Olomouc

Místo: Kojetín

Datum nehody: 23.7.2016, další nehody ze dne 23.7.2016, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Velmi nepěkný průběh měla cesta z diskotéky pro pět mladých lidí. Tato skupina se v sobotu 23. července okolo čtvrté hodiny ranní jela osobním vozidlem. Tragická dopravní nehoda se stala mezi Kojetínem a Uhřičicemi. Po kolizi došlo ke sjetí auta ze silnice do příkopu, několikrát se převrátilo přes střechu a skončilo v poli.

Na místo velmi rychle přijeli hasiči, kteří našli všechny osoby mimo vozidlo, nikdo z pětice mladých lidí nebyl zaklíněný. Tou dobou už prováděl jeden z dříve projíždějících řidičů resuscitaci u jednoho z vážně zraněných. Hasiči v této činnosti pokračovali intenzivně dál a poskytli předlékařskou péči až do příjezdu prvních posádek zdravotnické záchranné služby. Muž však utrpěl velmi zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel.

Zbylé čtyři osoby byly po komplexní prohlídce a poskytnutí základního ošetření transportovány do nemocnice v Přerově a Kroměříži. Mladíci převezeni do Přerova měli tato zranění: první pacient úraz v oblasti hlavy a řezná poranění v oblasti horní končetiny, druhý pacient měl rovněž úraz hlavy. Další dva pacienti zamířili do Kroměříže. První z nich měl zhmožděniny v oblasti zad, druhý v oblasti hrudníku. 

Příčinou dopravní nehody byl alkohol. Řidiči byla provedena dechová zkouška, která byla pozitivní. Nadýchal 1,79 promile alkoholu. 

Galerie - Cesta z diskotéky skončila tragicky - Kojetín

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

VIDEO: Nejsme ve válce, musíme to všichni přežít!

"Letní prázdniny jsou každoročně nejrizikovějším obdobím z pohledu bezpečnosti na silnicích. Vzhledem k intenzivní výstavbě a opravám na silniční síti se BESIP…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt